„Perfekcyjna Pani Domu” nie ma perfekcyjnego związku


(Fot. Aleksander Majdanski / Newspix)

Ostatni hitem na TVN jest Małgorzata Rozenek, a prowadzony przez nią program zgromadzana przed telewizory znaczącą widownię. „Perfekcyjna Pani Domu” odniosła ogromny sukces. Stała się przede wszystkim bardziej rozpoznawalna od męża Jacka Rozenka – aktora.

Więc przyczyną niepowodzeń w związku jest może zazdrość męża. Może przerósł go sukces żony? Lecz Małgorzata wydaje się być idealną pierze, sprząta, gotuje, a do tego przynosi do domu znaczne sumy pieniędzy.

Jedno jest pewne małżeństwo Małgorzaty Rozenek przeżywa poważny kryzys. Sytuacja w ich związku jest na tyle poważna, że para myśli o rozwodzie.Podobno para, tak jak przed kryzysem, w dalszym ciągu dzieli się domowymi obowiązkami. Jednak oboje zdają sobie sprawę, że w końcu będą musieli powiedzieć chłopcom prawdę. Dzieci są przecież najważniejsze. Rozenkowie długo starali  się o dzieci. Staś i Tadeusz są dziećmi poczętymi dzięki metodzie in vitro. Oni byli naprawdę wyczekani i wymodleni. Podobno kryzys trwa już od wiosny, początkowo wydawało się, że to tylko chwilowy kryzys. Ale gdy Gosia dzięki programowi stała się bardzo popularna i dużo pracowała, on się tylko nasilił. Teraz para tak naprawdę żyje obok siebie. Widać, że nie wierzą już, że to małżeństwo uda się uratować. Oni już nie walczą o związek. Podobno wszystko ze spokojem omówili i chcą rozstać się bez awantur. Zatem dom można perfekcyjnie posprzątać i Małgosia to doskonale potrafi, lecz nie potrafiła utrzymać przy sobie perfekcyjnej miłości.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD