Co stało się z gwiazdami „Słonecznego patrolu”?


(fot. gstatic.com)

„Słoneczny patrol” to kultowy serial, który rozpalał nie tylko żądze mężczyzn, ale i kobiet. Każda kobieta marzyła o roli pięknej ratowniczki na plaży w Los Angeles. Rzeczywistość przedstawiana w „słonecznym tasiemcu” była swoistym lekiem na całe zło w zimnej i szarej Polsce. 

A jeżeli do tego wszystkiego dodamy Davida Hasselhoffa to nie trzeba tłumaczyć fenomen serialu.  Już sam charakterystyczny soundtrack umożliwiał przejście w „inny świat”.

A co robią teraz gwiazdorzy słonecznego patrolu?

David Hasselhoff niegdyś seksowny i wysportowany, a dziś aktor ma poważne problemy z alkoholem. Wielokrotnie trafiał na odwyk.  Największy skandal wybuchł wtedy, gdy w internecie pojawiło się nagranie wykonane przez jedną z jego córek, pokazujące kompletnie pijanego Hasselhoffa, usiłującego skonsumować hamburgera z podłogi. Nagranie było żenujące, lecz obrazuje tragizm Haaelhoffa.

Pamela Anderson niegdyś bożyszcze mężczyzn, a teraz żałuję, że pozowała nago. Stała się gwiazdą dzięki pokazywaniu silikonowych piersi falujących w zwolnionym tempie. W czasie, gdy pozowała dla „Playboya” i występowała w „Słonecznym patrolu” nie myślała zbyt wiele o rodzinie, ale skupiała się na karierze. Jak przyznała w jednym z wywiadów, nie przemyślała wcześniej swoich decyzji. Dziś synowie muszą się za nią wstydzić.

Carmen Electra nadal skutecznie podgrzewa atmosferę wokół siebie. Zrobiła wiele szumu wyznając, że flirtuje z kobietami i fizycznie pociąga ją Kate Moss. Została również  twarzą marki kosmetycznej Max Factor. Gwiazdka ogłosiła ostentacyjnie że zamierza wypromować własną linię produktów. Nie będą to jednak ani ubrania, ani kosmetyki, ale rury do tańca erotycznego! Carmen miałaby promować przyrządy do domowego striptizu, takie, które można zainstalować w każdym pomieszczeniu.

Jeremy Jackson miał zaledwie 10 lat, gdy zadebiutował w serialu. Produkcja, przedstawiająca losy ratowników z Los Angeles, z dnia na dzień zyskała rzeszę fanów na całym świecie. Jednak Jeremy zamiast na planie coraz więcej czasu spędzał na imprezach. Alkohol i narkotyki przejęły kontrolę nad jego życiem. Młody gwiazdor z każdym rokiem staczał się coraz bardziej. Jedynym wyjściem był odwyk.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD