Rodzinka.pl


(fot. .fwcdn.pl)

(fot. .fwcdn.pl)

Na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest serial komediowy o tematyce „rodzinnej”. Losy Boskich tak spodobały się telewidzom, że kolejne sezony na antenie to tylko kwestia czasu. Serial okazał się żyłą złota, wszystkie odcinki miały oglądalność na poziomie kilku milionów widzów.

Niebanalne dialogi, a przede wszystkim „rozumiejąca się obsada” to klucz do sukcesu. Polacy po prostu „kupili” rodzinę Boskich. Serial  w wesoły sposób obrazuje codzienność „boskiej rodziny”. Ukazuje problemy dojrzewających chłopców i  alternatywne sposoby ich wychowania przez rodziców, a to wszystko ze sporą dawką  wybornego humoru.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią swoiście zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek (Maciej Musiał) – przystojny nastolatek o typie marzyciela. Niedługo później przychodzi na świat ich kolejny syn Jakub (Adam Zdrójkowski). Średnia latorośl to w odróżnieniu od najstarszej typ sportowca i maniak deskorolki. Najmłodszy ośmioletni syn Kacper (Mateusz Pawłowski) posiada uroczy „śmiech”, a do tego  z dziecięcą premedytacją wykorzystuje rację swojego wieku. Boscy mieszkają pod Warszawą w przestronnym, kupionym na kredyt domu – co jest przypadłością większości Polaków. Pieczę nad rodziną sprawuje Ludwik (Tomasz Karolak), który jest architektem i pracuje w domu. Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) po kilkuletniej przerwie zawodowej, którą poświęciła na wychowanie dzieci, wróciła do pracy. Obecnie spełnia się jako szefowa wydawnictwa pism kobiecych, godząc tym samym życie zawodowe z prywatnym.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD