Sylwestrowy makijaż


(fot. thefilmlog.blogspot.com)

(fot. thefilmlog.blogspot.com)

Sylwestrowy makijaż powinien być wyróżniający się oraz zawierać nutkę awangardy. Trzeba jednak pamiętać aby nie przesadzić z brokatem i paletą barw, by nie popaść w tandetę.Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, warto wyróżnić jeden mocny akcent swojego wyglądu, a inne potraktować jako uzupełnienie.

Jeśli pozwalamy sobie na ekstrawagancki makijaż, lepiej stosować umiar w doborze stroju i biżuterii. Z kolei jeśli suknia jest szalenie oryginalna, makijaż niech będzie raczej subtelny, by nie zdominował kreacji. W przeciwnym razie będziemy się prezentować niczym świąteczna choinka. Dla większości kobiet maskara jest najważniejszym kosmetykiem używanym do makijażu. I słusznie, bowiem na sylwestra będą królować rzęsy w rozmiarze XXL. W tym sezonie to właśnie na ten akcent będziemy zwracać największą uwagę. Większość kobiet wybiera zabieg przedłużania i zagęszczania aby przedłużyć swoje rzęsy naturalne, lub dodać im objętości. Warto wiedzieć, że panie o jasnych rzęsach mogą je delikatnie przyciemnić stosując do zagęszczenia rzęski o ciemniejszym kolorze. Dla odważnych kobiet, lubiących awangardowe stylizacje, oferta poszerzona jest o rzęski czerwone, niebieskie, zielone. Jeżeli zabieg zagęszczania wykonany jest poprawnie, rzęsy wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Odpowiednio dobrane, właściwej długości i koloru, są gwarancją zadowolenia. Są bardzo elastyczne, zachowują się jak naturalne i tak też wyglądają.

Jaki jest największy argument, przemawiający za wykonaniem zabiegu przedłużania rzęs? Główną zaletą jest na pewno zniewalające spojrzenie. Rzęsy wystylizowane w taki sposób są ciemne i długie co pozwala zrezygnować z mascary. Ponieważ są grubsze u podstawy, dają podobny efekt wzmocnienia linii górnej powieki, jaki uzyskujemy kredką czy eyelinerem.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD