Iza Lach i Snoop Dogg


(fot. gazeta.pl)

Izabela Lach to młoda piosenkarka, która swym głosem zahipnotyzowała samego Snoop Dogga. Ponadto raper przyjechał do Łodzi, gdzie wspólnie z Izą Lach nagrał 15. teledysków.  Warto podkreślić, że spośród miliona ludzi na całym świecie wybrał właśnie Polkę.

To historia zupełnie jak z bajki. Młodziutka dziewczyna z dalekiego kraju wygrywa konkurs zorganizowany przez wielką gwiazdę muzyki popularnej z Ameryki. Potem wspólnie nagrywają, on przyjeżdża, aby się z nią spotkać, podpisują kontrakt. Widzieliśmy to już nie raz w hollywoodzkich filmach. Ale tym razem zdarzyło się to naprawdę. Iza Lach współpracuje ze Snoop Doggiem od ponad pół roku. I to bez żadnych protekcji, układów, znajomości. Wyłącznie dzięki własnemu talentowi. W przededniu wydania kolejnej płyty zrealizowanej ze słynnym raperem, opowiedziała nam w ekskluzywnym wywiadzie o największej przygodzie swojego życia.

Bez szumnych zapowiedzi i podbijania bębenka w sieci pojawił się nowy album Izy Lach w całości wyprodukowany przez legendarnego rapera Snoop Dogg.”Iza Lach, Off The Wire, naprawdę gorący materiał z Polski” – napisał na Twitterze Snoop Dogg, który pod pseudonimem Berhane Sound System wyprodukował tę płytę. Dodajmy, że profil Snoop Dogga na Twitterze śledzi blisko 10 milionów użytkowników. Tak zaczęła się ta niezwykła współpraca? Iza Lach wygrała konkurs na remiks piosenki Snoop Dogga. Wersja łodzianki tak się legendzie hip hopu spodobała, że zaproponował Izie szerszą współpracę, której efektem jest album „Off The Wire”. Nie musimy chyba nadmieniać, że Snoop na płycie Izy „gościnnie” rapuje. Warto przypomnieć, że Iza Lach i Snoop Dogg znaleźli się wśród artystów tegorocznej edycji festiwalu Coke Live w Krakowie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD