Premiera kolekcji Rihanny dla River Island na London Fashion Week


(fot. materialy prasowe)

(fot. materialy prasowe)

River Island i British Fashion Council oficjalnie ogłaszają rozpoczęcie najbardziej oczekiwanej współpracy 2013 roku: Rihanna dla River Island na London Fashion Week. Kolekcja stworzona przez artystkę, która uznawana jest za jedną ze współczesnych ikon mody, zostanie zaprezentowana podczas imprezy w sobotę 16. lutego!

Podczas londyńskiego Tygodnia Mody, po raz pierwszy zostanie zaprezentowana odzież i akcesoria marki River Island na sezon wiosna – lato 2013 zaprojektowane przez jedną z najbardziej popularnych obecnie wokalistek – Rihannę! Od czasu ogłoszenia współpracy, czyli od czerwca 2012 roku, zarówno fani River Island jak i Rihanny, z zapartym tchem wyczekują tej niezwykłej kolekcji. Ubrania oraz akcesoria dostępne będą w salonach River Island, jak również w sklepie on-line od wtorku, 5. marca.

Jesteśmy bardzo podekscytowani prezentacją kolekcji. London Fashion Week to idealne miejsce, by ujawnić talent i ambicje Rihanny – mówi Ben Lewis, River Island Chief Executive. Artystka również nie ukrywa swojej radości i podekscytowania związanego ze zbliżającym się pokazem przygotowanej przez nią kolekcji – Ten pokaz to dla mnie spełnienie marzeń. Od dłuższego czasu chciałam zaprojektować własną kolekcję dla River Island, a zaprezentowanie jej obok innych utalentowanych projektantów LFW to prawdziwy przywilej. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć reakcję moich fanów oraz prasy .

River Island to marka z Wielkiej Brytanii. Została założona w Londynie i tam też ma swoją siedzibę. Firmę założyła rodzina Lewis, która zarządza nią do tej pory. River Island rozwija się globalnie od 64. lat. Obecnie marka posiada ponad 300 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Holandii, Polsce, Belgii i na Bliskim Wschodzie, a dzięki stronie internetowej ubrania i akcesoria River Island są dostępne na całym świecie!

Siódmy album studyjny Rihanny „Unapologetic” znalazł się na pierwszym miejscu listy muzycznego magazynu Billboard, przedstawiającej 200 najlepiej sprzedających się albumów studyjnych i EP w Stanach Zjednoczonych, w listopadzie minionego roku. Swój sukces zawdzięcza utworowi „Diamonds”, który stał się prawdziwym hitem, goszcząc na miejscu pierwszym w rankingu Billboarda dla 100 najgorętszych hitów aż 12 razy. Piosenkarka do tej pory sprzedała na całym świecie 42 miliony albumów, aż 12. jej singli zostało uznanych za nr 1, wygrała także 6. nagród muzycznych Grammy. W 2012 Rihanna wykazała także swój talent aktorski grając w filmie „Bitwa o ziemię”, a obecnie pracuje jako jeden z głównych „głosów” w studio DreamWorks Animation przy filmie „Smekday Happy” – animowanej produkcji 3D. Ostatnio, Rihanna została ukoronowana tytułem najbardziej sympatycznej gwiazdy na portalu Facebook.com, gdzie ma ponad 65 milionów fanów! Ponadto utalentowana piosenkarka stworzyła prawdziwe imperium mody – perfumy Reb’l Fleur, Rebelle i Nude, dwie autorskie kolekcje dla marki Armani oraz aktualną kolekcję na sezon wiosna-lato 2013 dla River Island. Najnowsza trasa koncertowa piosenkarki – „Diamonds World Tour” – rozpocznie się 8. marca br. w Buffalo w Stanach Zjednoczonych. Europejska trasa wystartuje natomiast 26. maja w Bilbao w Hiszpanii i potrwa do lipca.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD