Wielka kariera Zuzanny Bijoch


(fot. gazeta.pl)

(fot. gazeta.pl)

Zuzanna Bijoch to nowa gwiazda w świecie mody na miarę Aniji Rubik. Jest nastolatką, ale już zrobiła oszałamiającą karierę. Zagraniczni projektanci, a także dziennikarze modowi są  oczarowani śliczną Polką o delikatnych rysach twarzy.

Nastolatka marzy jednak o karierze w ekonomii, chciałaby pracować na Wall Street. Zuzanna ma 175 cm wzrostu, wymiary 81-61-88. Nosi ubrania w rozmiarze 32-34, obuwie w rozmiarze 40. Ma zielone oczy i brązowe włosy.

W październiku 2012 Bijoch znajdowała się na 26 pozycji w rankingu serwisu models.com, czyli zestawienia 50 najlepszych, najbardziej rozchwytywanych gwiazd wybiegu. Kariera Zuzanny zaczęła się niedawno, bo w 2007 roku. 13-letnia, wysoka i bardzo szczupła mieszkanka Katowic wygrała wtedy konkurs dla modelek organizowany przez agencję D’Vision i pismo Bravo Girl. W tym samym roku dołączyła do agencji Next Models, a dwa lata później, gdy była już wystarczająco dorosła, by samodzielnie podróżować, wyjechała do Tokio. W 2010 Zuzanna Bijoch zadebiutowała podczas pokazu jesiennej kolekcji marki Georges Chakra w Paryżu. Kolejne propozycje pracy posypały się lawinowo. W 2011 Zuzanna została twarzą Prady. Chodziła podczas nowojorskiego Tygodnia Mody, który odbył się w marcu 2011 – wzięła udział w ogromnej ilości pokazów, została zauważona, mówiono o niej jako o jednej z najlepszych dziewcząt New York Fashion Week. Zuzanna pojawiła się na ponad pięćdziesięciu pokazach, wiele z nich otworzyła lub zamknęła, co jest dla modelki wyróżnieniem. Podczas pokazu kolekcji Victorii Beckham przeznaczonej na jesień 2011 była modelką, która i otworzyła, i zamknęła show. W styczniu 2012 roku została uznana jedną z dziesięciu najlepszych modelek 2011 roku wg serwisu models.com. W sezonie wiosna-lato 2012 reklamowała markę Alexander McQueen, Trussardi, Valentino, Balenciaga. W październiku trafiła na okładkę singapurskiego Harper’s Bazaar.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD