Spędź Walentynki w oryginalny sposób – propozycje


(fot. mmka.pl)

(fot. mmka.pl)

Walentynki to czas, który każda para pragnie uczcić w wyjątkowy dla nich sposób. Ten wieczór może sprawić, że na nowo zakochamy się w sobie. Mimo, że prawdziwie zakochanej parze do szczęścia nie potrzeba nic więcej poza sobą Walentynki można spędzić w ciekawy i oryginalny sposób. Oto kilka propozycji.

Kolacja na stadionie. Taką propozycję na spędzenie walentynkowego wieczoru oferuje stadion miejski w Poznaniu. Coś w sam raz dla fanów i fanek piłki nożnej. Jeśli łączy was wspólne zamiłowanie do oglądania meczy, kibicujecie razem jednej drużynie i lubicie chodzić na piłkarskie rozgrywki, ta propozycja może was zainteresować.

Do wyboru są trzy oferty:

  • romantyczna kolacja dla dwojga w Loży Klubowej lub Sponsorskiej (przy 1 z 6 stolików)
  • romantyczna kolacja dla dwojga w Skyboksie (indywidualny stolik)
  • romantyczna kolacja dla dwojga w specjalnie przygotowanej szatni piłkarskiej

Może za rok inne stadiony też wprowadzą taką ofertę na Walentynki.

„Uff jak gorąco!” Co powiecie na spędzenie walentynkowego wieczoru w wynajętej tylko dla was saunie? To jest możliwe! Wiele ośrodków SPA oferuje wynajęcie sauny na wyłączność na określony czas. Dodatkowo często oferują catering i trunki jak szampan za dodatkową opłatą. Próbowałyście kiedyś kochać się w saunie? Możecie to wykorzystać do urozmaicenia waszego związku i zdobywania nowych doświadczeń. Sprawdźcie same!

Wspólny masaż. Kolejną propozycją na walentynkowy relaks może być masaż dla dwojga. Nie ma to jak wspólnie odprężyć się podczas masażu po trudach dnia codziennego. Jeśli zdecydujesz się przyjść na masaż w stroju Ewy zasłonięta tylko ręcznikiem, twój mężczyzna nie będzie mógł się skupić. Masz zagwarantowane, że podczas całego masażu będzie myślał tylko o tym, co skrywa się pod ręcznikiem, a gdy już wrócicie do domu oboje zrelaksowani, spytaj czy zechciałby wymasować te części ciała, które pominął masażysta. Już on będzie wiedział za co się złapać!

Restauracja inna niż wszystkie. Walentynki spędzone na wykwintnej kolacji we dwoje to klasyk dla par w każdym wieku i z każdym stażem. Kolacja jest zawsze dobrym pomysłem na Walentynki, ale może by tak zjeść ją w nieco inny sposób niż zazwyczaj? Tutaj pojawia się pomysł na kolację w całkowitych ciemnościach. Kluczem jest to, aby w czasie spożywania potraw nie rozpraszać zmysłu smaku innymi bodźcami zewnętrznymi. Nie widząc potrawy, a jedynie smakując ją możemy odkrywać znane nam już dobrze smaki na nowo. Najważniejsze jest to, że nie wiemy jaką potrawę dostaniemy do zjedzenia. Przed przygotowaniem jedzenia kelnerzy pytają się czego nie lubimy, bądź czy jesteśmy na coś uczuleni i według tych wytycznych kucharz przygotowuje dla nas coś specjalnego. W czasie kolacji po ciemku obsługa jest wyposażona w noktowizory, a przywołuje się ich za pomocą dzwoneczka. Jemy rękoma, natomiast gdy chcemy skorzystać z toalety, przez ciemność do łazienki prowadzi nas kelner.

(fot. gstatic.com)

(fot. gstatic.com)

(fot. hotel-lubicz.pl)

(fot. hotel-lubicz.pl)

 

 

 

 

 

 

 

(fot. studenckiewyjazdy.pl)

(fot. studenckiewyjazdy.pl)

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD