Trening z Ewą Chodakowską


(fot. fitness.sport.pl)

(fot. fitness.sport.pl)

Ostatnio jest dosyć głośno o treningu Ewy Chodakowskiej i o tym, że zrewolucjonizował on kobiecy sport. Na czym polegają jej ćwiczenia? Pani Ewa sugeruje, że trening powinien być krótki, ale przy tym bardzo intensywny, ważne jest też jego zmienne tempo.

Ma nas zmęczyć po to by później doładować i pobudzić do dalszego działania. Według autorki sam trening angażuje do pracy nie tylko ciało. Oto jakie efekty treningu wymienia: odstresowuje, normuje fazy dobowe snu, stabilizuje ciśnienie tętnicze krwi, obniża poziom cholesterolu, poprawia wydolność płuc oraz przemianę materii, co skutkuje szybszym usuwaniem toksyn z organizmu i lepszym wchłanianiem substancji odżywczych, pomaga w walce z niesfornymi hormonami, stymuluje aktywność umysłową, zmniejsza napady lęku i paniki, łagodzi niepokój, podnosi samoocenę, sprzyjają walce z depresja.

Jak widać po opisie trening ten ma wręcz odmienić nasze życie prawie w każdym aspekcie. W sieci można znaleźć niezliczone pozytywne komentarze, opinie oraz zdjęcia „przed” i „po”. Wszystkie dziewczyny przed rozpoczęciem mierzą się, co według Ewy ma być początkową motywacją. Na stronie Ewy Chodakowskiej możemy pobrać darmowy program treningowy, myślicie że warto spróbować?

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD