Beyonce w Polsce


(fot. kozaczek.pl)

(fot. kozaczek.pl)

Ostatnio Beyonce na swojej trasie koncertowej uwzględniła Polskę! 25. maja w ramach Orange Warsaw Festival będzie można ją oglądać i słuchać na Stadionie Narodowym.

Beyonce słynie z bardzo widowiskowych koncertów, na których daje z siebie wszystko. Tańczy, śpiewa, w tle pojawiają się iluminacje świetlne, ognie, a najciekawszym elementem są ekrany, na których wyświetla się tło do tańca Beyonce. Najlepszy tego typu show Beyonce dała w 2011 roku na Billboard Awards, a całkiem niedawno w przerwie finału ligi NFL amerykańskiego futbolu – Super Bowl, gdzie po raz pierwszy od długiego czasu zaśpiewała piosenkę z koleżankami z Destiny’s Child. Reklama wyświetlana przed jej koncertem kosztowała 4. miliony dolarów za 30. sekund. Nic dziwnego skoro w telewizji finał Super Bowl ogląda 100. milionów ludzi.

Na ten moment można kupić wejściówki na dwa pełne dni festiwalu w promocyjnych cenach! Ceny zaczynają się od 209 złotych, a promocja trwa do 14.02. Natomiast ceny biletów na 25.05 (jeden dzień) zaczynają się od 189 złotych.  Koszt wszystkich biletów będzie znany 15.02.2013r.

Myślicie, że Beyonce u nas też da taki show?

Obejrzyjcie filmiki z jej dwóch najciekawszych koncertów:

https://www.youtube.com/watch?v=nCPIZVuXuJs

http://www.youtube.com/watch?v=gFDdHJUY53M

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD