Friends with benefits, czyli seks przyjaciele


(fot. whygirlsarejustsomuchbetter.files.wordpress.com)

(fot. whygirlsarejustsomuchbetter.files.wordpress.com)

“Friends with benefits”, “fucking friends”, “shag buddies”, jednym  słowem przyjaciele do łóżka. W dzisiejszych czasach kobiety są bardzo niezależne, robią karierę i okazuje się, że w całym tym natłoku zajęć nie mają czasu na miłość i związek.

Bardzo często decydują się wtedy na drogę na skróty i wchodzą w swoisty układ z mężczyzną. Układ ten jest pozornie bardzo prosty, spotykają się co jakiś czas, zaspokajają nawzajem swoje potrzeby seksualne i wracają do swoich zajęć i swojego życia. Bez zbędnych zobowiązań, bez randek i tej całej otoczki normalnych związków, czysty seks. Taki układ może się sprawdzić, jednak na krótką metę. My kobiety mamy to do siebie, że szybko się przywiązujemy i choć byśmy były nie wiem jak niezależne, trudno jest nam pozostać do końca obojętnymi. Mężczyźni potrafią oddzielić uczucia od seksu, kobietą natomiast przychodzi to z trudem.

Jak korzystać z takiego układu, aby później nie cierpieć z nieodwzajemnionego uczucia? Przede wszystkim nie należy ograniczać się tylko do swojego przyjaciela do łóżka. Każda kobieta mająca takiego przyjaciela powinna spotykać się z innymi mężczyznami, chodzić na randki, flirtować, mieć swoje życie i nie zamykać się na miłość, która może pojawić się nieoczekiwanie. Oczywiście zdarzają się przypadki w których taki układ zamieniał się w poważny związek, jednak takie przypadki to rzadkość. Ze związku opartego tylko na pożądaniu nie może wyjść nic trwałego.

Dlatego pamiętajcie, aby nie oczekiwać zbyt wiele po takich układach i podchodzić do nich z odpowiednim dystansem.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD