Zara TRF 2013, inaczej Cara Delvingne everywhere


(fot. hit-bag.com)

(fot. hit-bag.com)

Modelka Cara Delvingne w tym sezonie nie tylko stanie się twarzą polskiej marki Reserved, zaprezentuje się nam również w nowej kampanii Zara Trafaluc na sezon wiosna-lato 2013!

Dostępny jest już teaser video, gdzie możemy podziwiać świetnie zapowiadającą się i skazaną na sukces w modelingu panią Delvingne! Kalifornijskie wybrzeże, plaże i wesołe miasteczka z pewnością spowodują uśmiech na waszych twarzach i rozpogodzą szare dni! Osobiście po obejrzeniu tego filmiku mam ochotę szybko przebrać się w kolorową sukienkę i pobiec na plażę, gdzie będą muskana delikatnymi promieniami słońca. Oczywiście, co do sukienki to najlepiej z Zary TRF, bo to właśnie tam górują żywe kolory, które niesamowicie odmładzają i wprawiają w pozytywny nastrój.

Aczkolwiek spójrzmy na to z innej strony. Ulubienica Brytyjczyków jest twarzą między innymi DKNY, Reserved, H&M. Czy to nie trochę za dużo jak na jeden sezon? Na boczny tor schodzą modelki takie jak Monika Jagaciak, Magdalena Frąckowiak etc. Każda marka bije się o Carę!

Jakie są Wasze odczucia?

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD