Rihanna dla River Island


rihanna riverisland lamode.info5 181x300 Rihanna dla River Island

(fot. lamode.info)

Kolekcja została zaprezentowana podczas London Fashion Week. Jest to pierwsza linia ubrań zaprojektowana przez piosenkarkę dla brytyjskiej marki.

Od kilku miesięcy mówiono o kolekcji Rihanny dla River Island. Wszyscy z niecierpliwością czekali na efekty tej współpracy. Tym bardziej, że piosenkarka uważana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd na świecie.  Niestety kolekcja, a także sam pokaz nie zebrały pozytywnych komentarzy.

– Riri spóźniła się na swój własny pokaz ponad godzinę! Jak można kazać tyle czekać swojej publiczności?! Jej stroje to idealny przepis na to, jak zaliczyć wpadkę na czerwonym dywanie. Zdecydowanie nie tak chce wyglądać stylowa dziewczyna! – tak całe zajście skomentowała Rebecca Adams z The Huffington Post. Francuski Observateur również skrytykował piosenkarkę

-Totalna klapa. Nic dziwnego, że British Fashion Council tłumaczy się teraz, że show Rihanny nie był częścią oficjalnego programu londyńskiego tygodnia mody.

Kolekcja Rihanny dla River Island to przede wszystkim proste, minimalistyczne kroje, a także spora ilość spódnic i sukienek dominuje czerń przełamana energetycznymi dodatkami. Piosenkarka zapowiedziała, że zaczyna pracę nad kolekcją na sezon jesień/zima. Jak oceniacie projekty Rihanny dla River Island?

rihanna riverisland lamode.info0 300x200 Rihanna dla River Island

(fot. lamode.info)

rihanna riverisland lamode.info1 300x171 Rihanna dla River Island

(fot. lamode.info)

 

 

 

 

 

 

rihanna riverisland lamode.info2 300x195 Rihanna dla River Island

(fot. lamode.info)

rihanna riverisland lamode.info7 300x177 Rihanna dla River Island

(fot. lamode.info)

 

 

 

 

 

 

rihanna riverisland lamode.info 8e9bf8c2 300x142 Rihanna dla River Island

(fot. lamode.info)

rihanna riverisland lamode.info3 199x300 Rihanna dla River Island

(fot. lamode.info)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD