Seriale dla niegrzecznych dziewczynek


(fot. blip.pl)

(fot. blip.pl)

Jakie seriale lubią niegrzeczne dziewczynki? Oczywiście te pełne seksu i przystojnych mężczyzn. Oto kilka propozycji, w których na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Californication. Bohaterem jest Hank Moody, (w tej roli David Duchovny) który prowadzi dosyć skomplikowane życie pełne kobiet i jednonocnych przygód. Hank jest autorem jednej popularnej książki, ale cierpi na brak twórczości i nie wie do końca co zrobić ze swoim życiem. Jest ojcem, jednak nie żyje z matką swojej córki. Za wszelką cenę znów pragnie stworzyć z nimi rodzinę, ale ciężko jest zmienić dotychczasowy styl życia. Serial w tej chwili ma 6. sezonów, 7. sezon jest zaplanowany na 2014 rok.

True blond/Czysta krew. Naukowcom udało się wynaleźć syntetyczną krew. Spowodowało to ujawnienie się wampirów, które żyją normalnie wśród ludzi. Nie każdemu to się podoba, bo niektóre wampiry wciąż są okrutne i zabijają. Ludzie nie pozostają lepsi, łapią wampiry dla ich krwi, która dla ludzi działa jak narkotyk. Oprócz wampirów istnieją również inni odmieńcy, jak wilkołaki, czy zmiennokształtni. Główną bohaterką serialu jest Sookie Stackhouse, która posiada umiejętność czytania w myślach. Przytłacza ją to, dlatego polubiła towarzystwo wampirów, ponieważ ich myśli nie słyszy. Zakochuje się w jednym szarmanckim wampirze – Billu Comptonie i od tej pory przytrafiają się jej same ciekawe historie. W serialu jest dużo dzikiego, namiętnego, czasem zwierzęcego seksu. Serial liczy sobie 5. sezonów, w czerwcu 2013 w USA będzie premiera 6. sezonu.

The Tudors/Dynastia Tudorów. Historyczny serial przedstawiający barwne życie jednego z najsłynniejszych władców Anglii – króla Henryka VIII. Król jest władczy, bezwzględny, spragniony miłosnych uniesień. W główną rolę wcielił się przystojny Jonathan Rhys Meyers, który znakomicie gra żywiołowego Henryka. Serial pełen intryg, romansów, walki, zbrodni, zdrad i innych pasjonujących wydarzeń wplecionych w historię Anglii w latach 20-30 oraz powstanie kościoła anglikańskiego. Liczy sobie 4. sezony.

A game of Thrones/Gra o tron. Serial na podstawie bestsellerowej sagi fantasy „Pieśni lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina. Akcja toczy się w krainie Westeros, która przypomina średniowieczną Europę, jednak zima lub doskwierające upały mogą trwać tam dziesięciolecia. Tytułowym tronem jest żelazny tron wykuty z tysiąca mieczy, który jest symbolem panowania nad wszystkimi siedmioma królestwami Westeros. Klany toczą zażarte walki o zdobycie władzy, są intrygi, krew, przemoc, zdrady, zwycięstwa, obsesje erotyczne i wiele innych ciekawych wątków. Serial liczy sobie w tej chwili 3. sezony.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD