Sex telefon


(fot. obmawiamy.pl)

(fot. obmawiamy.pl)

Sexowny głos po drugiej stronie linii, zamykasz oczy i jedyne co słyszysz to oddech…

Bardzo dawno została spopularyzowana ta forma sexu, dostępne są całodobowe linie, które umożliwiają zaspokojenie własnych potrzeb bez wychodzenia z domu. Bezpieczniejsze od korzystania z usług prostytucji, przez łącza telefoniczne nie ma możliwości zakażeń chorobą weneryczną bądź aids.

Jednak nie o takim sex telefonie chcę dziś pisać. Wiele par dziś dzielą setki czasem tysiące kilometrów, związek na odległość to inny temat, dlatego skupmy się na urozmaiceniu w postaci sex telefonu. W takiej sytuacji dotyk za którym tęsknimy, nie jest możliwy, budzi się frustracja, pogłębiana przez brak możliwości upustu własnych emocji. Dobrym rozwiązaniem jest sex na odległość, nie zastąpi on oczywiści atmosfery intymności panującej podczas spotkania dwóch ciał, ale może stać się choć jego namiastką. Głos partnera działa podniecająco na obie płcie, podczas opowiadań o wspólnej nocy, choć na chwile możemy zapomnieć o tęsknocie i codziennym braku ukochanej osoby.

Sex telefon to nie jedynie możliwość par dzielących odległość, ale również urozmaicenie dla rutyny pożycia. Czy zdarzyło się wam napisać gorącego smsa do partnera siedzącego obok? Wykonać telefon z pracy, by wyszeptać parę słów sexownym głosem? Ta forma komunikacji to wspaniały początek gry wstępnej, ona nie musi odbywać się tuż przed stosunkiem, może trwać cały dzień, wówczas wieczorne spotkanie z całą pewnością będzie relaksujące.

Osoby, które tego nie próbowały gorąco zachęcam, będziecie zaskoczeni w jak prosty sposób można wprowadzić inność do naszej sypialni.

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD