Zdrowe paznokcie


(fot. paznokcie.wiedziec.pl)

(fot. paznokcie.wiedziec.pl)

Dłonie są bardzo ważnym elementem, prawie każdy zwraca na nie uwagę, warto o nie zadbać. Tak samo jest z paznokciami chcemy mieć długie i zdrowo wyglądające, a nie słabe czy obgryzione.

Paznokcie często się łamią, rozdwajają, czy są słabe, bądź nawet niektóre kobiety je obgryzają. Zauważcie drogie panie, że mężczyźni również zwracają na to uwagę. Każda z nas na pewno wolałaby je mieć zdrowe i długie. Jaka jest na to rada?

Oczywiście, można się połaszczyć i pójść do kosmetyczki na żelowe paznokcie czy tipsy, ale czy to jest rozwiązanie, często po takich zabiegach paznokcie są jeszcze bardziej zniszczone i trudno z nimi dojść do zdrowego wyglądu. Skórki przy paznokciach można dokładnie i estetycznie wyciąć tak zwanym radełkiem są i tańsze i droższe w niemal każdej drogerii, bądź po prostu kosmetycznymi nożyczkami. Co zrobić aby paznokcie były zdrowsze i rosły? Są odżywki do tego typu spraw, jedna z lepszych firm to Oriflame – Growth Booster, sprawia, że paznokcie rosną szybciej i dla tych, którzy obgryzają mają niedobry, gorzki smak. Na łamliwe paznokcie można używać odżywki utwardzającej typu Sensique hardener. Dla lepszego wyglądu i dłuższego trzymania się lakieru na paznokciach mogę polecić firmę Essence gel-look, albo po prostu wcierać olejki, czy poszukać innych odżywek za przystępną cenę w drogerii, można też spróbować domowych sposobów.

Myślicie, że warto najpierw sprawdzić takie metody niż od razu iść do kosmetyczki?

Odpowiedź pozostawiam wam drogie Panie.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD