Wakacyjna miłość


(fot. wellness.fit.pl)

(fot. wellness.fit.pl)

Czas letnich wyjazdów sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Poznajmy osoby, skąpane promieniami słońca, które w blasku księżyca przybierają na atrakcyjności. Ulegamy temu zachwytowi, ale wakacje zawsze się kończą, czy wakacyjna miłość również?

Okres wakacyjny kojarzy się nam z mnóstwem przyjemności, wieloma sposobami na spędzenie wolnego czasu, które zostają nam ograniczone wraz z końcem lata. Słońce wpływa pozytywnie nie tylko na odcień naszej opalenizny, ale sprawia, iż czujemy się szczęśliwsi i wyzwoleni. Nasza otwartość ułatwia nam aspekty poznawcze i doświadczanie czegoś nowego. Wielu z nas pakując walizki marzy o niesamowitej przygodzie, każdy postrzega ją w innych kryteriach, jednak większość podąża myślami w stronę miłości.

Poznając wymarzoną osobę podczas urlopu, początkowo oczekujemy jedynie dobrej zabawy, nie zastanawiamy się nad długotrwałością związku. Niekiedy zdarza się, iż nasze emocje wymykając się nam spod kontroli, stają się nieposłuszne i zakochujemy się. Dni wspólnie spędzone na plaży, przypominają film romantyczny z nami w roli głównej. Ta piękna przygoda w dniu wyjazdu rozdziera nam serca, więc czy warto się zakochiwać?

Niewielu osobom udało się utrzymać związek wakacyjny aż do zimy nawet nie jednej. Wcielili w życie codzienne swój wakacyjny film w którym, odgrywają role życia. Jednak dla pozostałych to tylko epizod, który jesienią budzi tęsknotę i żal. Mimo, że wówczas nasze samopoczucie ulega znacznemu pogorszeniu, to myślę, iż warto przeżyć taką przygodę. Dzięki niej czekamy z utęsknieniem na kolejne wakacje i być może ponowne spotkanie, nawet jeśli znajomość nie nabrała zobowiązującego charakteru. Zdjęcia które widzimy, zamykając oczy, wzbogacają naszą osobowość, są nieulotne w naszej pamięci. Dzięki nim wiemy, że żyjemy. Nie warto przyjmować postawy pasywnej, ponieważ wówczas nie doświadczamy emocji, które zapierają nam dech. Nawet jeśli w następstwie cierpimy, pozwólmy sobie na odrobinę zapomnienia i nie pozbawiajmy siebie samych chwil szczęścia.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD