Uwolnij Alter Ego


(fot. urbancurlz.onsugar.com)

(fot. urbancurlz.onsugar.com)

Alter ego czyli nasze drugie ja. Czy każdy z nas je ma?

Drugie Ja kojarzy nam się potocznie z nieszczerością, czyli byciem dwulicową osobą, zakrawać może nawet na rozdwojenie jaźni. Jednak rozpatrując to w kategoriach sexu, spojrzymy na to nieco inaczej. Poprzez alter ego uwalniamy swoje skrywane emocje i pragnienia. W życiu codziennym podlegamy pewnym normom zachowawczym, by nie ulec wyobcowaniu przez społeczeństwo. Większości z nas te nawyki zachowawcze towarzyszą również w łóżku, czy słusznie?

Obawa przed osądzeniem nas, blokuje wyzwolenie naszych potrzeb, lecz sypialnia to miejsce, w którym powinniśmy zdjąć maski rozsądku i rozwagi. Nie pozwalając wyjść na światło dzienne naszym ukrytym potrzebom, powoli wprowadzamy nasze ciało w stan niedosytu i niezadowolenia, prowadzącego do emocjonalnej frustracji. Duży procent ludzi nie odkrywa się przed partnerem, gdyż ulegają lękowi, że ich drugie ja nie zostanie zaakceptowane. Niektórzy korzystają z rozwiązań alternatywnych i uwalniają swoje alter ego z osobą trzecią, ponieważ zdanie obcej osoby nie jest dla nas ważne. Takie postępowanie prowadzi jedynie do pogorszenia ogółu sytuacji. Dlaczego nie potrafimy wyzwolić się w sypialni? To miejsce powinno być całkowicie oddzielną cząstką naszego życia, która nie podlega krytyce, ale dążeniu do zapomnienia i przyjemności.

Zaskakując partnera naszym alter ego oczywiście możemy wprawić go w oszołomienie. Może warto na początek przeprowadzić zmysłową rozmowę i opowiedzieć swojej drugiej połówce o swoich erotycznych fantazjach? Ta rozmowa może być punktem oswojenia się z nowym zachowaniem. Jeśli pomysł przypadnie do gustu naszemu partnerowi, może to jedynie prowadzić do wprowadzenia pożycia sexualnego w nowy etap. Etap ten prowadzi do większego zadowolenia obojga partnerów i poczucia większej swobody.

Nikt nie chciałby być zamkniętym jak Gin w butelce, od czasu do czasu warto pozwolić mu latać na magicznym dywanie. Pozwólcie swojemu Alter ego ujrzeć światło dzienne, bądź nocne kwestie upodobań.

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD