Męskie blogi modowe


(fot. mdvstyle.com)

(fot. mdvstyle.com)

Blogi i vlogi to najpopularniejsze formy kreowania swojego wizerunku w internecie. Pisałam już o blogach modowych kobiet, teraz przyszła pora na blogi mężczyzn, bo i takich nie brakuje! Przedstawiam wam dwóch moich ulubionych blogerów i zapewniam, że jest na co popatrzeć.

1. http://www.mdvstyle.com/

Blog ten jest prowadzony przez Mariano Di Vaio, włoskiego modela. Jest to typowy przystojniak o zniewalającym uśmiechu i ciekawej fryzurze. Jego stylizacje są różnorodne, ale zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach. Mariano przywiązuje dużą wagę do dodatków uzupełniających jego stylizacje. Dodatkowo ma bardzo dobre jakościowo zdjęcia, a czasami na blogu pokazuje kulisysesji zdjęciowych, podróży lub reklam, w których uczestniczy.

2. http://www.iamgalla.com/

Kolejną propozycją jest blog Adama Gallaghera z Los Angeles. Adam jest blogerem, modelem i stylistą. Z Mariano łączy go równie ciekawa i zawsze ułożona fryzura. Jego zdjęcia są bardziej dynamiczne, czasem humorystyczne, a stylizacje bogatsze, różnorodne, czasem pokazujące skrajne style. Często na jego blogu pojawiają się wpisy prezentujące nowinki z męskich wybiegów mody.

A czy wy znacie jakieś ciekawe męskie blogi, które możecie polecić?

(fot. lbstatic.nu)

(fot. lbstatic.nu)

(fot. lbstatic.nu)

(fot. lbstatic.nu)

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD