Męskie blogi modowe


IMG 4031 300x200 Męskie blogi modowe

(fot. mdvstyle.com)

Blogi i vlogi to najpopularniejsze formy kreowania swojego wizerunku w internecie. Pisałam już o blogach modowych kobiet, teraz przyszła pora na blogi mężczyzn, bo i takich nie brakuje! Przedstawiam wam dwóch moich ulubionych blogerów i zapewniam, że jest na co popatrzeć.

1. http://www.mdvstyle.com/

Blog ten jest prowadzony przez Mariano Di Vaio, włoskiego modela. Jest to typowy przystojniak o zniewalającym uśmiechu i ciekawej fryzurze. Jego stylizacje są różnorodne, ale zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach. Mariano przywiązuje dużą wagę do dodatków uzupełniających jego stylizacje. Dodatkowo ma bardzo dobre jakościowo zdjęcia, a czasami na blogu pokazuje kulisysesji zdjęciowych, podróży lub reklam, w których uczestniczy.

2. http://www.iamgalla.com/

Kolejną propozycją jest blog Adama Gallaghera z Los Angeles. Adam jest blogerem, modelem i stylistą. Z Mariano łączy go równie ciekawa i zawsze ułożona fryzura. Jego zdjęcia są bardziej dynamiczne, czasem humorystyczne, a stylizacje bogatsze, różnorodne, czasem pokazujące skrajne style. Często na jego blogu pojawiają się wpisy prezentujące nowinki z męskich wybiegów mody.

A czy wy znacie jakieś ciekawe męskie blogi, które możecie polecić?

2544238 506754509d29c9472e000002 300x200 Męskie blogi modowe

(fot. lbstatic.nu)

2779857 CuriousWinds 283x300 Męskie blogi modowe

(fot. lbstatic.nu)

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD