Czego pragną kobiety?


(fot. polki.pl)

(fot. polki.pl)

Tytuł filmowy, który niewątpliwie wzbudza kontrowersje. Nie ma precyzyjnej odpowiedzi, więc jak zawrzeć konkretyzm pragnień kobiecych?

Istnieją poradniki dla mężczyzn, usiłujących zgłębić tą tajemnice. Powstały szkoły uwodzenia, które proponują standardowe rozwiązania na drodze do usidlenia płci pięknej. Czy skuteczne? Mówi się, że relacje damsko – męskie to rodzaj swoistej gry, wygrywa gracz, który z wachlarza swoich kart wyciąga asy. Czym są asy w kontaktach z płcią przeciwną? Atuty, które odpowiednio użyte dają pożądany efekt, natomiast źle dobrane działają odpychająco. Czy kobiety chcą słyszeć to co odpowiednie dla ich uszu, czy bezwzględną prawdę? Idealnym połączeniem jest prawdziwość pożądliwych wyznań, jednak nie zawsze jest to możliwe. Co wówczas należy zrobić?

Bezwzględnie każda z nas pragnie czuć się pożądaną, jak jedyny obiekt godny uwagi mężczyzny. Chcemy wierzyć w szczerość i oddanie. Jeśli poznajemy pana X, który potrafi sprawić, iż czujemy się jak boginie i buduje wokół nas szczelną aurę beztroskiego bezpieczeństwa, wówczas do zatracenia tylko jeden krok. Każda z kobiet ma inne potrzeby, dlatego gotowe recepty nie podlegają zawsze wykupowi. Faktem jest, iż rozmowa mężczyzny z kobietą jest pełna pułapek i zamaskowanych testów. Jeśli nie uzyskujemy oczekiwanych efektów, nasze niezadowolenie sięga rozmiarów, które ciężko pojąć panom. Często domagamy się szczerości mimo wszystko, ale czy tak naprawdę tej szczerości chcemy? Nie znaczy to, że należy nas okłamywać, jednak dyplomatyzm jest w tym względzie dużym plusem. Kiedy pytamy: Kochanie czy ja przytyłam? Choć same widzimy na wadze 5. kg więcej, pragniemy w oczach partnera nie zobaczyć odbicia cyfr wagowych. Odpowiadając mężczyźnie na pytanie co chciałybyśmy dostać na zbliżające się święto, często nie potrafimy lub nie chcemy udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Jeśli taka sytuacji zaistnieje, niekiedy stwierdzamy nawet, że niczego nam nie potrzeba. To nie prawda, chytre kłamstwo mające na celu zachęcić do kreatywności. Pomysłowość partnera powinna nas zaskoczyć. Lubimy być zaskakiwane, lecz nie zawsze polega to na obdarzeniu nas czymś o czym zupełnie nie mamy pojęcia. Partner zaskakuje nas również świadomością pragnień kobiety i chęcią spełnienia jej marzeń. Fantastycznie gdy udowadnia nam, iż nas słucha i zapamiętuje o czym mówiłyśmy dawno temu, jak na przykład moment naszego zachwytu sukienką z katalogu.

Nie na próżno stwierdzono, że mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus. Język wenusjański jest najtrudniejszy na całym świecie, mężczyzna nie może opanować go perfekcyjnie, jednak jego wybiórcza znajomość z pewnością pomoże. Jedyna rada na odnalezienie wspólnego języka to nauczenie się siebie wzajemnie i nie stosowanie gotowych porad z szuflady z napisem – obsługa kobiety – .

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD