Falstart czyli przedwczesny wytrysk


(fot. fakt.pl)

(fot. fakt.pl)

Niekiedy zdarza się mężczyzną ma tak zwany przedwczesny wytrysk. Jak powinna ustosunkować się do tego kobieta? Czy panowie słusznie reagują zakłopotaniem, czasem poczuciem wstydu?

Nieplanowane szczytowanie mężczyzny jest efektem bardzo silnego podniecenia i niemożliwości zapanowania nad tym. Podczas aktu sexualnego nie każdy z mężczyzn potrafi kontrolować swoje ciało i samoistnie decydować o apogeum rozkoszy, tak by być kompatybilnym z kobietą. Niestety kobiety potrzebują więcej czasu na drodze do orgazmu, dlatego bardzo ważne jest by wspólnie z partnerem wypracować technikę, która pozwoli przedłużyć stosunek. Jednym z technicznych sposobów na osiągnięcie tego celu jest ściśnięcie penisa pod żołędzią tak by palcem wskazującym i kciukiem obejmować jego całą objętość.

Skutecznym rozwiązaniem jest również stosowanie przerw podczas aktu miłosnego. Około minuty przerwy podczas której kobieta daje partnerowi możliwość oddechu. Możliwy jest wówczas delikatny pocałunek, jednak należy pamiętać, by nadmiernie nie pobudzać partnera. Ta taktyka pozwala posiąść naturalny cykl stosunku sexualnego, który daje przyjemność obojgu partnerom. Jeśli tak zwany falstart dotknie mężczyzn, którzy wcześniej tego nie doświadczyli, nie powinni oni w żadnym wypadku czuć się niezręcznie. Oczywiście w takiej sytuacji przyjemność partnerki jest wątpliwa i pozostaje ona niespełniona, jednak powinna ogarniać ją duma i zadowolenie. Zadowolenie z faktu, iż jej atrakcyjność i sexualność podziałała w sposób porażający. Należy pamiętać o wielu innych możliwościach zaspokojenia płci pięknej, by dokończyć wspólne igraszki z obopólnym powodzeniem. Taka noc nie musi zakończyć się zasypianiem z wzrokiem wlepionym w ścianę.

Powodzenia!

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD