Afro czy Skini?


(fot. wyspa-kobiet.pl)

(fot. wyspa-kobiet.pl)

Kobiece łono w stylu afro, czy gładka skóra?                                           

Kiedyś włosy łonowe u kobiet wzbudzały zachwyt mężczyzn, były symbolem sexualności. Jak jest dzisiaj? Jestem przekonana, że znajdujemy amatorów dawnego afro, choć to już raczej mniejszość społeczna, jak i wygolonego łona. Niektórzy twierdzą, iż depilacja jest całkowicie niezbędna. Depilacja brazylijska zajmuje się kreowaniem i modelowaniem fryzur łonowych. Już dawno ten temat przestał być tabu. Tworzymy fryzury na głowie, więc dlaczego nie robić tego w miejscu intymnym? Udając się do salonu, w którym praktykuje się tę sztukę, można zażyczyć sobie najbardziej bujny fason i styl. Kwestia wstydliwych oporów jest indywidualna. Zapewne dla niektórych pań jest absurdem poświęcanie swojej intymności w celu kreowania fryzury. Ten aspekt jest sferą tematyczną każdego z osobna.

Wiele kobiet wykonuje drobne zabiegi w zaciszu własnej łazienki. Samemu również można stworzyć coś odpowiadającego naszym upodobaniom. Oczywiście wycięcie motyla, jest już sztuką wyższą. Dlatego najprostsze wzory by wykonać je samemu, to wzory geometryczne, względnie serduszku również wchodzi w grę.

Jednak niektóre z pań preferują bezwzględny zakaz pojawiania się włosów łonowych. Nie dopuszczają do zarostu, nieustannie wygalając najmniejsze włoski. Niewątpliwie bardzo wygodne i estetyczne. Fakt zachwytu nagą skórą jest w tym przypadku również indywidualny.

Z medycznego punktu widzenia włosy łonowe pełnią funkcje ochronną, przed zakażeniami bakteryjnymi. Oplatają łono po to by je chronić. Ta funkcja przestała mieć dla pań znaczenie, bardziej liczą się walory wizualne.

Bardzo ważne jest by podobać się sobie, w szczególności nago, dlaczego więc mielibyśmy nie dbać o włosy łonowe? Mamy prawo decydować jak mają wyglądać i czy w ogóle chcemy je czuć w naszych figach. Jeśli ktoś lubi zabawy w buszu, proszę bardzo, niektórzy jednak wolą sady owocowe bez zarośli. Wy jak lubicie?

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD