Modowe wpadki facetów


(fot. gazeta.pl)

(fot. gazeta.pl)

Czy ty także należysz do grona kobiet, które muszą przejść katorgi zanim uda im się przekonać ukochanego, by do koszuli założył pasujący krawat, a nie ten od cioci Krysi w żółte owoce? Jeśli tak, to z pewnością niepasujący krawat nie jest twoim jedynym zmartwieniem.

Czego jeszcze nie mogą znieść kobiety? Zapytałam o to kilka z nich.

1. Skarpetki i sandały!

Ania, 30 lat: Umówiłam się z facetem przez internet. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, jednak pisaliśmy ze sobą tak długo, że w końcu zgodziłam się na kawę. Spotkaliśmy się na parkingu przed kawiarnią. Gdy tylko wysiadł z samochodu chciałam uciec, jednak nie miałam takiej możliwości, bo od razu mnie rozpoznał. Przeraził mnie oczywiście sandałami i białymi skarpetkami. Postanowiłam jednak dać mu szansę i spotykaliśmy się przez pewien czas. Okazał się jednak nieodpowiednim dla mnie mężczyzną i żałowałam, że nie posłuchałam swojej intuicji pierwszego dnia, gdy tylko zobaczyłam te okropne sandały i skarpetki.

2. Za krótkie spodnie i białe skarpetki a la Michael Jackson!

Kasia, 20 lat: Na studniówkę zaprosił mnie największy przystojniak ze szkoły! Byłam taka podekscytowana! Gdy przyszedł po mnie do domu nie mogłam uwierzyć, że jego garnitur wygląda jak po młodszym bracie, a spod nogawki wystają białe skarpetki. Nigdy więcej się z nim nie umówiłam!

A co was denerwuje w męskim ubiorze?

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD