Modowe wpadki facetów


z11969964QAkademia stylu 13 modowych obciachow Biale skarpety  300x214 Modowe wpadki facetów

(fot. gazeta.pl)

Czy ty także należysz do grona kobiet, które muszą przejść katorgi zanim uda im się przekonać ukochanego, by do koszuli założył pasujący krawat, a nie ten od cioci Krysi w żółte owoce? Jeśli tak, to z pewnością niepasujący krawat nie jest twoim jedynym zmartwieniem.

Czego jeszcze nie mogą znieść kobiety? Zapytałam o to kilka z nich.

1. Skarpetki i sandały!

Ania, 30 lat: Umówiłam się z facetem przez internet. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, jednak pisaliśmy ze sobą tak długo, że w końcu zgodziłam się na kawę. Spotkaliśmy się na parkingu przed kawiarnią. Gdy tylko wysiadł z samochodu chciałam uciec, jednak nie miałam takiej możliwości, bo od razu mnie rozpoznał. Przeraził mnie oczywiście sandałami i białymi skarpetkami. Postanowiłam jednak dać mu szansę i spotykaliśmy się przez pewien czas. Okazał się jednak nieodpowiednim dla mnie mężczyzną i żałowałam, że nie posłuchałam swojej intuicji pierwszego dnia, gdy tylko zobaczyłam te okropne sandały i skarpetki.

2. Za krótkie spodnie i białe skarpetki a la Michael Jackson!

Kasia, 20 lat: Na studniówkę zaprosił mnie największy przystojniak ze szkoły! Byłam taka podekscytowana! Gdy przyszedł po mnie do domu nie mogłam uwierzyć, że jego garnitur wygląda jak po młodszym bracie, a spod nogawki wystają białe skarpetki. Nigdy więcej się z nim nie umówiłam!

A co was denerwuje w męskim ubiorze?

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD