Karolina Nogalska i niesamowite Kokoszniki!


(fot. akamaihd.net)

(fot. akamaihd.net)

Młoda, skromna, czarująca i pełna pasji – w swoje projekty wkłada nie tylko serce, ale i duszę. Karolina Nogalska – zachwyca a ja pokażę wam dlaczego.

19 kwietnia w poznańskim klubie Popstar odbyło się wydarzenie o nazwie Nothing To Wear Fashion Night. Wieczór uświetniły pokazy mody początkujących projektantek, jednak jedna z nich przyćmiła koleżanki blaskiem swoich projektów – Karolina Nogalska!

Nakrycia głowy jej projektu inspirowane są rosyjskim Kokosznikiem, czyli ludowym nakryciem głowy Rosjanek. Jak sama podkreśla, poszukiwała własnej formy i interpretacji tematu, który sobie postawiła. Konstrukcje stanowią głównie odczucia estetyczne projektantki. Ich wzór jest nie do zaprojektowania, ponieważ każdy materiał ma swoje ograniczenia. „Czasem twórca musi się poddać materiałowi z którego korzysta wtedy powstaje coś lepszego niż wyobraża sobie w głowie. I po wielu wielu godzinach w tym przypadku powstaje Kokosznik w mojej wersji.” – mówi Karolina Nogalska.

W najbliższej przyszłości projektantka ma w planach mniejsze formy naszyjników i bransoletek, czy innych dodatków, jednak o delikatniejszych formach. Opaski, czy nawet diademy, które ze spokojem można będzie założyć na ulicę lub wieczorem na wyjście w gronie znajomych. Głównym celem Karoliny jest stałe przykucie uwagi przy delikatniejszej ekstrawagancji.

Póki co nie ma zbyt wielu odważnych kobiet na zakup kokoszników, jednak projektantka dostaje wiele propozycji wypożyczania Kokoszników na sesje zdjęciowe lub inne wydarzenia.

„Byłabym bardzo zadowolona gdyby kobiety miały w sobie odwagę na noszenie czegoś takiego! Może nie na ulicy, ale na bankietach, uroczystościach czy balach.”

Aktualnie Karolina pracuje nad projektem przypominającym ślubne nakrycie głowy, oczywiście w kolorze białym. Ta forma będzie się jednak różnić od dotychczasowych, mianowicie ma być rozbudowana od czubka głowy, aż do kostek! „Wyobraź sobie jakie by to było niesamowite jakby Panna Młoda miała na sobie coś takiego przy ołtarzu.” – dodaje podekscytowana!

Jak się okazuje, w zwykłym miejscu można spotkać naprawdę niezwykłe osoby!

Zapraszamy na facebook’owy fanpag’e Karoliny Nogalskiej: https://www.facebook.com/KarolinaNogalska8

(fot. akamaihd.net)

(fot. akamaihd.net)

(fot. akamaihd.net)

(fot. akamaihd.net)

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. akamaihd.net)

(fot. akamaihd.net)

(fot. akamaihd.net)

(fot. akamaihd.net)

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD