Monica Bellucci pije Cisowiankę Perlage


(fot. kurierlubelski.pl)

(fot. kurierlubelski.pl)

Woda pomaga zadbać o skórę. Sprawia, że jest ona gładka i jędrna. Pomaga w odchudzaniu oraz poprawia nasze samopoczucie. Wiedzą o tym gwiazdy na całym świecie.

Znane osoby przyłapane przez paparazzich często trzymają w ręku butelkę wody mineralnej. My też powinnyśmy mieć ją zawsze przy sobie. Dlaczego? Wodę trzeba pić przez cały dzień, a nie wtedy, gdy odczuwasz pragnienie – wtedy organizm jest już odwodniony. Z tego powodu warto wyrobić sobie nawyk picia wody i pić ją przy każdej okazji.

Każda z nas doskonale wie, że woda jest niezbędna do życia. Bierze udział w skomplikowanych procesach chemicznych, odpowiada za równowagę wodno-elektrolitową i reguluje ciepłotę ciała. Zbliża się lato i upalne dni, dlatego picie wody w tym okresie będzie podwójnie ważne. Nie zawsze pamiętamy także, że to właśnie woda pozwala nam utrzymać odpowiednie nawilżenie naszej skóry, o które tak zabiegamy, używając drogich kosmetyków. Picie wody pomaga także zachować smukłą sylwetkę – podczas diety i intensywnego treningu bardzo szybko można się odwodnić, co będzie miało negatywne skutki zdrowotne dla naszego organizmu. Jak woda pomaga schudnąć? Usuwa zbędne produkty przemiany materii, toksyny i złogi, wspomagając tym samym utratę kilogramów. Pijąc ją przed jedzeniem, wypełniamy żołądek, a co za tym idzie, zmniejsza się nam apetyt. Popijanie wody w ciągu dnia pomaga także przy podjadaniu. Dodatkowym plusem jest fakt, iż woda nie ma kalorii, a dostarcza nam cennych minerałów, np. wapnia, magnezu, potasu czy żelaza.

Monica Bellucci reklamuje polską wodę mineralną, Cisowiankę Perlage. Ta woda swoją nazwę zawdzięcza specjalnej metodzie nasycania dwutlenkiem węgla, która sprawia, że bąbelki są drobniejsze i uwalniają się wolniej. Dzięki temu można dłużej cieszyć się jej delikatnym smakiem. Metoda „perlage” stosowana jest tylko w niektórych wodach mineralnych klasy premium a teraz także w Cisowiance.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD