Kulinarne Środy i Muzyczne Czwartki, czyli nowości w Restauracji Bistro SŁONY


(fot.cjg.gazeta.pl)

(fot.cjg.gazeta.pl)

Wprowadzamy nowy zwyczaj, czyli: after office w Bistro SŁONY. Zapraszamy na piwo, wino i przekąski  bezpośrednio  po wyjściu z pracy. Reset? Fajrant? Właśnie tak! Nowa moda! Do domu wracaj z uśmiechem, a wszelkie zawodowe kłopoty zostaw u nas. My już sobie z nimi poradzimy.

W każdą środę zapraszamy na Kulinarne Środy, czyli degustację nowych dań. Co tydzień inny kulinarny temat. Zasada jest prosta: co kilkanaście minut kelnerzy wnoszą tace z przekąskami w degustacyjnych porcjach. Do każdej porcji dołączona jest chorągiewka. Chorągiewki mają różne kolory, a każdy kolor to inna cena. Gość płaci za tyle chorągiewek, ile ma na swoim talerzu.

5 czerwca – Festiwal Mielonych – degustacja kotletów mielonych w wersjach różnych. Kotlety w wersji mini z kapustą w sosie pomidorowym; mielone na patyku z suszoną śliwką i bekonem; mielone z grzybami na ziemniaku; mielone faszerowane serem utopione w sosie z gorgonzoli; pulpety orientalne w sosie wiśniowym; papryka faszerowana mielonym z czosnkiem i świeżą kolendrą. Wszystko, w towarzystwie doskonałego wina Montepulciano d’Abruzzo Volupta lub belgijskiego piwa Grimbergen – jasnego, ciemnego i pszenicznego.

W każdy czwartek w naszej restauracji na żywo zagra DJ. Jak na chillout przystało, usłyszymy muzykę polecaną przez radio Chilli Zet. Zapraszamy na wyciszający after office, ale naturalnie nie zabraknie też mocniejszych brzmień. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Bistro Słony
Ul. Piękna 11 (wejście od ul. Kruczej)
00-549 Warszawa
Tel.: +48 22 629 03 64
e-mail: slony@slony.pl

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD