Styl sercem pisany – HEART FASHION 2013


(fot. Michał Antoniewicz)

(fot. Michał Antoniewicz)

Gdy po raz kolejny zmienia się pogoda, zaglądamy często do szafy i nie umiemy się w niej odnaleźć. Warto więc może skorzystać z całej szafy pomysłów twórców poznańskiego Heart Fashion. Formuła konkursu dla młodych projektantów daje niepowtarzalną szansę znalezienia modowej inspiracji, zaś charytatywny charakter imprezy odciągnie widzów choć na chwilę od patrzenia na ubrania jedynie od strony grzesznego konsumpcjonizmu.

Młodzi twórcy już w pocie czoła pracują nad pracami na konkurs, którego tematem przewodnim jest w tym roku Glam Street. Czas na zgłoszenia mają jedynie do 30 czerwca, a tylko dziesiątka najlepszych może zaprezentować swoje pomysły na uroczystej gali, która odbędzie się 14. września. Na wybitnych projektantów czekają już nagrody w postaci indeksów, staży i voucherów. Nie będzie łatwo! Oceniać ich będzie komisja złożona ze sławnych projektantów i krytyków mody.

Chętni, by obejrzeć niecodzienne widowisko, jakim będzie gala finałowa Heart Fashion, przyczynią się swoimi cegiełkami do budowania piękniejszego świata. Konkurs ma też bowiem wymiar charytatywny. W tym roku darczyńcy pomogą chorej na dziecięce porażenie mózgowe dziewczynie w wydaniu tomiku jej autorskich wierszy. Serce trzeba mieć przede wszystkim dla ludzi… a potem- dla sztuki i mody!

W szafie pomysłów twórców imprezy znaleźć też można kącik dla szafy grającej. Rozbrzmiewać będą najmodniejsze dźwięki i najświeższe brzmienia. Do potwierdzonych gwiazd należą choćby Filip Mettler, Adam Bieranowski, Paweł „Biba” Binkiewicz czy Marcin Spenner. Młodzi, zdolni i zaangażowani twórcy nie pozwolą uszom się nudzić, gdy oczy będą podziwiały wspaniałe kreacje.

Nie ma nic modniejszego od dobrego serca. Dobre serce to wartość ponadczasowa i uniwersalna. Podobnie uniwersalną wartością jest talent i pasja, której nie zabraknie na gali finałowej młodych projektantów mody. Swoją obecność potwierdzili już prezenter Mateusz Szymkowiak i pisarz Janusz Leon Wiśniewski. Obecny będzie też na pewno cały kufer kreatywności, zaangażowania i ciężkiej pracy nad projektem.

Data: 14 września 2013
Miejsce: Poznań
Organizator: Fundacja „START z Kulturą”
Współorganizator: Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD