Kobieta, meżczyzna, miłość, lokata


(fot. finanse.egospodarka.pl)

(fot. finanse.egospodarka.pl)

Mężczyzna potrzebuje miłości, jak kobieta pieniędzy – do wydawania. – K.C. Hutchin.

Miłość wydaje się dla nas, kobiet, wartością trwałą, w którą inwestujemy całe życie, aby mieć w przyszłości z niej profity. Mężczyźni trwonią uczucia. Wolą mieć lokatę w banku? Takie myślenie może być mylące.

Słyszę często, że mężczyzna nie musi kochać, a może seksualnie pożądać kobietę. Czy kobieta nigdy nie pożąda, nie kochając? Jesteśmy z tej samej gliny. Może mniej się mówi o pożądaniach i namiętnościach kobiet. Same, nawet przed sobą, nie przyznajemy się do takich uczuć. Jakoś, nie wypada. My zawsze kochamy, choćby tylko przez jeden dzień, jedną noc.

Naprawdę jest aż taka różnica między miłością obojga płci? Przecież gdy mężczyzna naprawdę kocha, to wtedy nawet gdy pożąda, jest w stanie okiełzać swe żądze w imię miłości. Pragnie dzielić z ukochaną wszystko i potrafi to robić. Satysfakcję daje mu zadowolenie partnerki, a nie własne. Takie kobiece podejście? Mimo wszystko oni są inni. Potrafią kochać w sposób niekonwencjonalny. Dwie kobiety w tym samym czasie, z jednakową mocą. Trudno w to uwierzyć, ale niektórzy sami przyznają się do tego. Co nie znaczy, że się rozdrabniają. Im więcej lokat, tym pewniejsze zyski? Nie zawsze!

Prawda chyba leży pośrodku. Jak różni ludzie i ich charaktery, tak różne podejście do miłości. Zdarzają się kobiety nie lubiące wydawać pieniędzy.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD