Torebki Louis Vuitton na lato


(fot. styl.pl)

(fot. styl.pl)

Słynna marka zrezygnowała z epatowania charakterystycznym logo.

Torebki Louis Vuitton znają wszyscy. Brązowe kuferki z wytłoczonymi literami LV to jedne z najczęściej podrabianych modeli torebek na świecie. Letnie torebki domu mody nadal wpasowują się w dotychczasowy styl marki, ale brakuje im istotnego dotąd elementu – logo.

Zarówno na ubraniach, jak i dodatkach widać inspirację szachownicą. Popularny na torebkach jest bowiem wzór kraty w rożnych odcieniach. Mamy zarówno klasyczne połączenia czerni z bielą, jak i brązy. LV tego lata postanowił ożywić kolekcję kolorem żółtym, który pojawił się na dodatkach i ubraniach.

Dom mody wie, że krata na wszystkich elementach stylizacji nie wygląda dobrze, dlatego też zaprojektowane zostały również gładkie torebki. Żadna z nich nie przypomina słynnych kuferków „Speedy”, które w całości pokryte są logo marki.

(fot, styl.pl)

(fot, styl.pl)

(fot. elle.pl)

(fot. elle.pl)

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. elle.pl)

(fot. elle.pl)

(fot. elle.pl)

(fot. elle.pl)

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD