Usta czy wargi?


(fot. gstatic.com)

(fot. gstatic.com)

Używamy tych określeń na przemian. To są labia oris – wargi ust. Występują u zwierząt, używane są do spożywania pokarmów i artykulacji głosek. Człowiek ma dwie wargi; górną i dolną. A wykorzystuje je do jeszcze innego celu.

Nie samym jedzeniem i mówieniem człowiek żyje. Oprócz tych czynności, jakże przyziemnych, wznosi się na wyżyny; miłości i namiętności. Na tych wyżynach używa swoich labia oris do zabaw erotycznych. Usta potrafią być kuszące i obiecywać rozkosz.

Wzbudzając podniecenie przez całowanie korali partnera, sami się poddajemy jego działaniu. Przyjemny dreszczyk biegający po kręgosłupie czujemy także przy delikatnym wzajemnym przygryzaniu warg. Pieszczone językiem wzmagają pragnienie i pożądanie. Popychają do pójścia krok dalej. Płatki uszu głaskane ustami powodują przyśpieszony puls, który wargi odnajdują potem na szyi. Znowu krok dalej, a może niżej.

Pieszczoty ust są cudownymi igraszkami, dającymi moc zadowolenia i pozwalającymi na rozluźnienie i gotowość przed następnymi posunięciami w miłosnej grze kochanków. Nie żałujmy sobie radości podawanej z ust do ust, warga przy wardze!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD