Plotki przy kawowym stoliku – Pogodynka


(fot. zyciegwiazd.onet.pl)

(fot. zyciegwiazd.onet.pl)

Pod białym jak śnieg parasolem, z mrożoną kawą i lodami można poczuć się jak na Antarktydzie. Tylko słupek rtęci zagnieździł się na wysokości trzydziestki i ani myśli o skoku w dół. Cóż mamy przecież lato!

W takich warunkach temat pogody nasunął się sam. Wątkowanie przebiegło wyjątkowo zgodnie gdy pojawiła się Omena Mensah. Oczywiście w rozmowie, nie na żywo. Pogodynka z TVN została zgodnie uznana za miłą i przekonującą prezenterkę. Tak przekonującą, że nawet zapowiadana przez nią aura chętnie się podporządkowuje, dzięki czemu sprawdzalność zapowiedzi jest wyższa. Zawsze elegancka i uśmiechnięta.

Potwierdza się też, przy tej okazji, przysłowie, że nie szata zdobi człowieka, a przynajmniej, nie tylko szata, bo pani Omena była równie piękna prezentując się kiedyś w Playboyu, jak teraz przy szafie.

Od jakiegoś czasu projektuje i sprzedaje meble. Po cenach dostosowanych do klienta, (zdradziła podobno, że sprzedała swoją szafę za 80 tys. złotych), ale nie o pieniądze tu idzie. Jeżeli dzieło jest warte swojej ceny i ktoś je kupuje, to nie ma o czym dyskutować. Zgodnie stwierdziliśmy, że pogoda i szafa są równie ważne dla człowieka. Pani Omena jest czarującą, pełną wdzięku osobą, a szafa:

Szafa…konieczna, w każdym domu bywa,
przyjaciółka najlepsza co kochanka skrywa.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD