„Przeminęło z wiatrem”


(fot. gonewiththewind.wikia.com)

(fot. gonewiththewind.wikia.com)

Bohaterka całe życie szuka. Czego szuka? Kto to wie? Ona sama nie wie. Władzy, pieniędzy, miłości? Piękna powieść, która nic nie straciła w momencie przeniesienia na ekran.

Kobieta ma w sobie „matkowanie” od urodzenia. Dziewczynki z reguły najchętniej bawią się w dom. Często właśnie, ta potrzeba opieki, powoduje ulokowanie uczuć w niewłaściwym człowieku. Powodem jest chęć troszczenia się i niesienia pomocy, błędnie interpretowana przez czułe serce jako miłość.

Scarlett O’Hara to kobieta przedsiębiorcza, której nie sprzyjają okoliczności i urojona miłość. Gotowa poświęcić dla tego wybranego człowieka wszystko, zamyka oczy na otoczenie, na prawdziwe uczucie, które, na nią czeka, razem z przystojnym mężczyzną.

Czy losy Scarlett odbiegają daleko od przypadków spotykających kobiety tu i teraz? Wczytując się w powieść, może warto się zastanowić nad tym, czy nie skorzystać z popełnionych przez bohaterkę błędów i spróbować się ich ustrzec? Spróbować! Bo miłość i tak napisze każdemu swoją własną historię.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD