Domowy sposób na wągry


(fot. we-dwoje.pl)

(fot. we-dwoje.pl)

Patrzysz w lustro i widzisz piękną twarz. Ciekawe rysy, dobry koloryt skóry, a jednak ciągle coś nie pasuje. Czarne kropki które tu i ówdzie pojawiają się na cerze. Wągry!

Walka z wągrami jest trudna, ale jest do wygrania. W batalii o zdrową cerę potrzebujemy samozaparcia i systematyczności. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pomagają uporać się z tymi czarnymi kropkami, które spędzają nam sen z powiek. Najbardziej znanym produktem skutecznie usuwającym wągry (na jakiś czas) są plastry. Dostępne są one w aptekach i sklepach kosmetycznych. Można też wykonać je samemu w domowym zaciszu. Przygotowanie masy zajmie nam nie więcej niż 3 minuty.

Potrzebujemy:

  • Dużą łyżkę żelatyny
  • Łyżkę mleka

Do miseczki wlewamy łyżkę mleka i wsypujemy łyżkę żelatyny. Całość mieszamy ze sobą, jeżeli masa jest za rzadka dosypujemy więcej żelatyny. Tak przygotowany kosmetyk umieszczamy w mikrofalówce na ok 15-20 sekund. Kiedy żelatyna z mlekiem lekko ostygną, za pomocą pędzelka nakładamy małe ilości produktu na twarz w miejscach gdzie wystepują wągry (omijając okolice oczu) i czekamy do wyschnięcia. Powinnyśmy przy wysychaniu, czuć uczucie ściągania. Kolejnym krokiem po wyschnięciu jest szybkie zerwanie powstałego  plastesterka. Na produkcie zostają nieczystości, a my możemy cieszyć się gładką skórą. Dla uzyskania dobrych efektów, mieszankę powinno się stosować raz w tygodniu.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD