Michelle Williams w kampanii Louis Vuitton


(fot. lansik.pl)

(fot. lansik.pl)

Do listy hollywoodzkich gwiazd, które reklamowały francuski koncern dopisano kolejną. Amerykańska aktorka reklamuje torebki z serii W i Capucines.

Michelle Williams jest jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia. W Polsce znana jest z filmu Tajemnica Brokeback Mountain oraz Mój tydzień z Marilyn. Rozgłos przyniósł jej także występ w popularnym serialu dla nastolatków – Jezioro Marzeń.

Dla Williams jest to podwójny debiut: pierwszy raz dla Vuittona i pierwsza większa międzynarodowa kampania reklamowa w ogóle. Na zdjęciach promocyjnych wygląda zjawiskowo i chociaż to torebki są w centrum uwagi, gwiazda również przyciąga spojrzenia. Praca sztabu specjalistów zmieniła aktorkę z „dziewczyny z sąsiedztwa” w zmysłową kobietę!

Williams w kreacjach z jesienno-zimowej kolekcji Marca Jacobsa reklamuje kultowe torebki Louis Vuitton. Projekty są niezwykle kobiece i tradycyjnie już wykonane ze skóry, na której zostało wytłoczone słynne logo.

Zdjęcia wykonał niemiecki fotograf Peter Lindbergh. Wszystkie zdjęcia z kampanii pojawią się w prasie jeszcze w sierpniu.

(fot. lansik.pl)

(fot. lansik.pl)

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD