Polska marka: Frifru


(fot. pakamera.pl)

(fot. pakamera.pl)

Frifru to przede wszystkim połączenie kreatywności kreski z harmonią kształtu. Marka ceni sobie indywidualność i niepowtarzalność, jak sama twierdzi – omija kopie i naśladownictwo, ale dba o to, aby projekty dobrze komponowały się z codziennymi stylizacjami.

Legginsy popularne są w damskich szafach od kilku sezonów. Latem możemy jednak zrezygnować z mocno opatrzonego już czarnego koloru i postawić na barwny i szalony print. Legginsy marki Frifru zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Charakteryzują się ciekawą, graficzną kreską i i indywidualnym podejściem do mody.

Kolekcja legginsów skierowana jest do kobiet odważnych, które lubią wyróżniać się w tłumie. Są dla tych, które lubią być oryginalne, oraz które mają dość szarości i chcą wprowadzić do swojej szafy mocną dawkę koloru.

Legginsy marki Frifru składają się z: 84% poliestru i 16% elastanu. Zrobione są z oddychającego materiału zapobiegającemu poceniu się. Są bardzo wytrzymałe i nie wyciągają się. Można je nosić normalnie, naciągać na pietę, lub buzować przy kostce. Można je kupić w sklepie internetowym www.labelsshop.pl.

(fot. pakamera.pl)

(fot. pakamera.pl)

 

(fot. pakamera.pl)

(fot. pakamera.pl)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD