Ekskluzywne sneakersy od Giuseppe Zanotti’ego


(fot. zeberka.pl)

(fot. zeberka.pl)

Moda zmienia się każdego roku. Jeffrey Campbell zapoczątkował szał na model Lita, eskimoski, czyli tzw. Emu to ponoć najwygodniejsze buty na zimę, nawet kalosze marki Hunter stały się hitem. Natomiast od pewnego czasu, dzięki Isabel Marant trwa moda na obuwie sportowe.

Giuseppe Zanotti to popularny projektant butów, którego projekty uwielbia m.in. Anja Rubik. Łączy on sztukę i muzykę i właśnie to sprawia, że jego kreacje są tak fascynujące, a jednocześnie zwyczajne. Jego dzieła możemy zobaczyć w kolekcjach między innymi u: Pierre Balmain, Proenza Schouler czy Alexandra Wanga. Teraz możemy podziwiać najnowszy, ekskluzywny model sneakerów.

Buty powstały z najwyższej jakości zamszu. Całość, łącznie ze sznurówkami jest w kolorze czarnym. Charakteru dodają im złote elementy – klamry i zamki, które przyciągają wzrok i sprawiają, że buty są niezwykle oryginalne, ale jednocześnie doskonale wpasowują się w miejski klimat. Projektant, dodając spore ilości złota do tego projektu, balansował na granicy kiczu. Na szczęście jednak zatrzymał się w odpowiednim momencie. Buty z całą pewnością się niebanalne.

Ich cena to $895.

(fot. zeberka.pl)

(fot. zeberka.pl)

(fot. zeberka.pl)

(fot. zeberka.pl)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. zeberka.pl)

(fot. zeberka.pl)

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD