Moda na śniadanie


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Modna w pracy? I nie mamy tu tylko na myśli ubrań od znanych projektantów. Zupełną nowością na rynku polskim są torby na śniadanie w kształcie supermodnych torebek damskich, które są eleganckie i dodadzą uroku każdej kobiecie.

Lunch bagi rządzą biurami! Teraz trendsetterki przynoszą śniadania w torbach na kanapki i sałatki marki Iris. Zostały one stworzone dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia, w ciągu dnia jeżdżą na spotkania służbowe, wysyłają e-maile i prowadzą rozmowy z klientami. Często nie mają możliwości wyskoczyć na obiad. Dlatego znana od dawna forma pojemników na śniadanie zyskała oprawę na miarę nowoczesnej kobiety. Każdy z lunch bagów powstał w oparciu o współpracę m.in. z projektantami mody takimi, jak Jose Castro, co zaowocowało tym, że torby przyciągają wzrok i trudno jest się im oprzeć.

Lunch bagi Iris mają kształt damskiej torebki we wzory, które pokocha każda z nas: grochy, pastelowe pasy lub luksusowe znaczki a’la Louis Vuitton. Wszystkie posiadają uchwyt do ręki i pasek na ramię, który pozwoli nosić je tak, jak najbardziej lubimy. Wewnątrz znajdują się dwa pojemniczki z wieczkiem i tacka, a torba wyłożona jest folią termoizolacyjną, co sprawia, że kanapki, przekąski i sałatki pozostają świeże i apatyczne przez cały dzień. Całości dopełniają ozdobne zamki i usztywniany materiał, dlatego nawet najdelikatniejsze owoce są bezpieczne.

Torby przydadzą się nie tylko do pracy, ale też na wyjazdy lub pikniki.

Szeroka oferta lunch bagów dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci w sklepie bazylia.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD