Mophie – drugie życie dla iPhone’a


(fot.runluaurun.com)

(fot.runluaurun.com)

Mophie to stylowe obudowy ze zintegrowaną baterią, dzięki którym iPhone może działać minimum dwa razy dłużej. To także kompaktowe akumulatory zewnętrzne, ładowane poprzez złącze USB, które współpracują z większością urządzeń mobilnych, w tym z nawigacją, czytnikami e-booków, a nawet z aparatami kompaktowymi.

Mophie zapewnia zastrzyk energii niezwykle przydatny w podróży czy delegacji. Obudowy ze zintegrowaną baterią z serii Juice Pack Air, Plus i Helium to stylowe, idealnie dopasowane, etui do iPhone’a, które w zależności od modelu zapewniają od 100 do 120 proc. więcej mocy. W praktyce oznacza to nawet dwa razy więcej SMS-ów, rozmów i dłuższy czas korzystania z Internetu.

Mophie Juice Pack Pro to z kolei połączenie wytrzymałości z żywotną baterią. Zintegrowana osłona ekranu oraz szczelna konstrukcja zapewniają odporność na kurz, brud, zachlapanie i wstrząsy, potwierdzoną testami wytrzymałościowymi armii Stanów Zjednoczonych − MIL-STD-810. To również etui zapewniające aż 150 proc. (2500 mAh) więcej mocy.

Dla użytkowników smartfonów innych producentów, mophie przygotowało zestaw baterii zewnętrznych z serii Juice Pack Powerstation dostępnych w trzech kategoriach – Powerstation, Powerstation Mini i Powerstation Duo. Najmniejsza bateria o rozmiarach karty kredytowej to moc równa Juice Pack Pro. Regularny Powerstation to 4000 mAh, czyli prawie trzy razy dłuższa żywotność baterii.

Na szczególną uwagę zasługuje największy z akumulatorów zewnętrznych mophie – Powerstation Duo. Jego pojemność to 6000 mAh, a dwa wyjścia do ładowania sprawiają, że tym niewielkim gadżetem jesteśmy w stanie doładować nawet konsolę do gier.

Wszystkie akcesoria mophie cechuje duża wydajność prądowa (od 1 do 2.1 A), ,dzięki czemu czas ładowania jest skrócony do minimum. Mophie to także prosty sposób użycia – wystarczy podłączyć smartfona do wybranego produktu, by cieszyć się dodatkową energią.

Produkty mophie dostępne są na terenie całej Polski w cenach od 199 do 399 złotych. iCorner − dział produktów konsumenckich Alstor – jest jedynym dystrybutorem baterii zewnętrznych oraz obudów mophie na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD