Projektanci na start – pierwszy polski modowy talent show


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Już niedługo rusza pierwszy polski program o projektantach mody. Na czym będzie polegał?

To program dla utalentowanych projektantów, którzy marzą o byciu na czele wielkiego świata fashion. W show będą tworzyć kreacje pod okiem ekspertów z branży. Jurorzy ocenią ich talent i umiejętności, nauczą jak tworzyć sesję zdjęciową czy autorski pokaz mody.

Przed zwycięzcą programu otworzą się drzwi do kariery. Będzie on miał zdecydowanie większą szansę na wybicie się spośród tłumu aspirujących projektantów. Dodatkowo nagrodą w programie będzie pokaz kolekcji na Designer Avenue podczas 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, kontrakt z Mostrami.pl, sklepem internetowym oferującym produkty najlepszych polskich projektantów, promocja na łamach magazynu InStyle oraz udział w 4-tygodniowym kursie w mediolańskim Istituto Europeo Di Design.

Program poprowadzi była miss, Marcelina Zawadzka, która obecnie robi karierę w modelingu. Za stołem jury zasiądą natomiast Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski. Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany na FOX Life już 30 października o godz. 22:00.

Będziecie oglądać?

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD