The Isle of Skye – paryska instalacja zdjęć Astrid Muñoz


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

27 września 2013 roku w La Halle Freyssinet w Paryżu odbył się ekskluzywny event pod nazwą “The Isle of Skye Photography & Installation by Astrid Muñoz”. Organizatorzy, marka Esprit wraz z modelką i fotografką Astrid Muñoz, zaprosili gości w niecodzienną podróż do szkockiego Isle of Skye – miejsca, w którym została zrealizowana kampania najnowszej kolekcji Esprit jesień/zima 2013.

Na wernisażu pojawiło się ponad 400 gości Paris Fashion Week, m.in. partnerzy biznesowi, przedstawiciele międzynarodowych magazynów modowych i lifestylowych oraz VIP-y: Natalia Vodianova, Mario Testino, Giuseppe Zanotti, Roland Mouret i Barbara Bui. Popijając koktajle na bazie likieru Cointreau goście podziwiali unikalną i pełną autentyczności wystawę łączącą fotografię, projekcję wideo, zapachy oraz efekty dźwiękowe co sprawiło, że mieli możliwość odbierania jej niemalże wszystkimi zmysłami.

Autorem instalacji jest sławny artysta i scenograf Jean-Hugues de Chatillon, który na co dzień współpracuje z najważniejszymi domami mody i magazynami modowymi na świecie. Imponujące piękno szkockiego krajobrazu i kreatywna, opatrzona surrealistycznym otoczeniem wystawa przeniosła gości wprost do Isle of Skye, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa najnowszej kolekcji marki Esprit. Modelka i fotograf tejże kampanii, Astrid Muñoz, połączyła swoje wieloletnie doświadczenie w pracy przed obiektywem z umiejętnościami wykwalifikowanego fotografa, co finalnie przyniosło doskonały efekt.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD