Fantasy Bra 2013


(fot. pudelek.pl)

(fot. pudelek.pl)

Każdego roku Victoria’s Secret projektuje fantazyjny stanik zrobiony z tysięcy kryształków. Na pokazie telewizyjnym, który przyciąga miliony widzów na całym świecie ubiera  go wybrana modelka. W tym roku zaszczyt ten przypadł pochodzącej z RPA piękności.

Candice Swanepoel, 24-letni Aniołek Victoria’s Secret zaprezentowała się ostatnio w najnowszym Fantasy Bra. Oficjalna prezentacja będzie miała miejsce na wybiegu dopiero 10 grudnia, ale już teraz możemy przyjrzeć się temu bieliźnianemu dziełu jubilerskiej sztuki.

Tegoroczny Fantasy Bra zrobiony został z ponad 4200 kryształów, wśród których znajdują się rubiny, brylanty i żółte szafiry. Zwieńczeniem cennych kamieni jest 52-karatowy rubin w kształcie perły. Wszystko to utrzymuje stelaż 18-karatowego złota. Cena stanika również robi wrażenie – po raz drugi w historii Victoria’s Secret Fantasy Bra został wyceniony na dwucyfrową kwotę. Bielizna noszona przez Candice kosztuje 10 milionów dolarów.

Pokaz zbliża się wielkimi krokami i zawsze wzbudza wiele emocji. Czy tegoroczny Fantasy Bra przyciągnie jeszcze więcej widzów niż zazwyczaj?

(fot. pudelek.pl)

(fot. pudelek.pl)

(fot. pudelek.pl)

(fot. pudelek.pl)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. pudelek.pl)

(fot. pudelek.pl)

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD