Jak wykonać pierwszy krok?


(fot. bastardgentlemen.com)

(fot. bastardgentlemen.com)

Każda z nas kiedyś znalazła się w sytuacji, w której na naszej drodze stanął mężczyzna naszych marzeń. Niestety, on nie wykazywał nami zainteresowania, a my zamiast nagłego przypływu odwagi, pomyślałyśmy, że prędzej dożyjemy do emerytury, niż umówimy się z obiektem naszych westchnień. Istnieje jednak kilka sprawdzonych sposobów, aby zmienić przebieg spraw! 

Po pierwsze. Pamiętaj, że szukasz mężczyzny idealnego, więc znalezienie go wymaga także idealnego planu. Jeżeli nienawidzisz kręgli, nie chodź co tydzień do kręgielni, z nadzieją, że spotkasz tam rozrywkowego faceta (z hobby, które zupełnie do ciebie nie przemawia…).

Po drugie, pamiętaj, że wykonanie pierwszego kroku nie dodaje ci plakietki „desperatka” i nie oznacza, że twój zegar biologiczny zaraz wybuchnie. Zawsze warto wziąć sprawy w swoje ręce, w końcu chodzi o twoją przyszłość!

Po trzecie, jeżeli w miesiąc zużyłaś całe opakowanie błyszczyka powiększającego usta, nauczyłaś się chodzić na niebotycznych obcasach odziana w seksowną sukienkę, a to cały czas nie przyniosło oczekiwanych efektów, czas zmienić strategię i ostatecznie przejąć inicjatywę. Jeśli poznaliście się już wcześniej, wystarczy, że napiszesz do niego krótką wiadomość na facebooku, lub SMS. Ale pamiętaj! Nie proponuj mu od razu wspólnego życia! To ma być luźna rozmowa „o niczym”.  Możesz także zaaranżować imprezę, na którą zaprosisz swojego wybranka. Pamiętaj tylko, żeby nie wypijać hektolitrów alkoholu, to może go trochę odstraszyć.

Jeśli jednak należysz do osób nieśmiałych i nie było ci dane wcześniej poznać tego jedynego, postaw na uśmiech. To z pewnością pchnie was do wspólnej rozmowy, która być może przerodzi się w coś więcej.

Pora na ostatnią zasadę – bądź pewna siebie i pamiętaj o swoich atutach. Przecież nie masz nic do stracenia, prawda? Powodzenia!

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD