Wykorzystaj siłę swojej seksualności


(fot. tumblr.com)

(fot. tumblr.com)

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego super faceci wiążą się zazwyczaj z przeciętnymi kobietami? Odpowiedź jest jedna: seks.

Kiedy poznajesz mężczyznę, on od razu kwalifikuje cię do jednej z dwóch grup. Albo stajesz się kobietą wartą zachodu, albo trafiasz do worka z innymi, zwykłymi, ale rozrywkowymi dziewczynami.

Szczęśliwe dziewczyny, które znalazły się w pierwszej grupie, zazwyczaj wykorzystują dwa triki: stopniowo pobudzają wyobraźnię seksualną mężczyzny, oraz nie pozwalają na zbyt wczesne skonsumowanie związku. Jeżeli mężczyzna zmuszony jest poczekać na pójście z kobietą do łóżka, zaczyna bardziej doceniać jej urodę, oraz zyskuje dodatkowy czas na to, by lepiej docenić, kim ona jest. Nie czekaj jednak przesadnie długo – miesiąc regularnego randkowania powinien wystarczyć.

Jak sprawdzić, do której grupy się zaliczasz? Pamiętaj, że obie kobiety tryskają seksapilem, z tym, że jedna wychodzi ze skóry, żeby zrobić wrażenie, a druga w oczach mężczyzny jest boginią seksu bez zbędnego wysiłku.

Kobieta rozrywkowa, ale zwykła:

1. Ciągle dużo mówi o seksie, wszystko się jej erotycznie kojarzy.
2. Już na pierwsze randki zakłada koronkowe, prześwitujące sukienki, które nie pozostawiają  pola do wyobraźni.
3. Bez przerwy klei się do faceta i prawi mu mnóstwo komplementów.
4. Jednocześnie zakłada bluzkę z głębokim dekoltem, mini spódniczkę i wysokie szpilki.

Wniosek? Iska namiętności gaśnie.

Kobieta warta zachodu:

1. Subtelnie flirtuje, używa języka ciała, nie słów.
2.Pokazuje tylko jeden atrybut swojej urody, sprawia wrażenie, że zmysłowość jest częścią jej samej
3. Prawi komplementy jedynie wtedy, kiedy widzi, że facet ma ochotę na seks – to sprawia, że mężczyzna ma poczucie ciągłego uczestnictwa w grze

Wniosek? Iskra nie gaśnie, tylko wznieca ogień.

Zastanów się teraz, do której grupy kobiet się zaliczasz. Jesteś kobietą wartą zachodu? Tak trzymaj! Mężczyźni klasyfikują cię jako zwykłą dziewczynę? Postaw na zasadę wydzielania cukierków – stopniuj pożądanie, a zwycięstwo będzie słodsze, niż się tego spodziewasz!

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD