6 rzeczy, obok których mężczyzna nie przejdzie obojętnie


(fot. favim.com)

Zastanawiałaś się kiedyś na co w pierwszej kolejności faceci zwracają uwagę podczas pierwszego spotkania? Włosy, usta,nogi, a może oczy? Znamy odpowiedź!

Czy byłaś kiedyś w sytuacji, kiedy nieznajomy mężczyzna przez kilka sekund z zainteresowaniem ci się przyglądał, po czym odwracał wzrok? Dlaczego jednak nie zdecydował się do ciebie podejść? Sprawdź o co konkretnie chodzi, a następnym razem z pewnością oczarujesz niejednego przystojniaka!

Piękny uśmiech.
Świadczy o tym, że jesteś zrelaksowana i potrafisz cieszyć się życiem. Ważne jednak, żeby był, lub chociaż wyglądał na szczery – oczy wtedy lekko zwężają się, a w kącikach pojawiają się drobne zmarszczki – to na pewno zwróci uwagę każdego mężczyzny!

Plastic fantastic.
Choć faceci często ślinią się na widok sztucznych kobiet, w rzeczywistości na stałe szukają naturalnej partnerki. Odłóż na bok tipsy, mocny makijaż i doczepiane włosy – owszem, to dodaje ci urody, ale znaczy także, że nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu i czujesz presję poprawiania mnóstwa rzeczy.

Blask twojej skóry.
Masz piękną i zdrową cerę? Świetnie! Mężczyźni kojarzą stan naszej skóry z charakterem i trybem życia. Zmęczona i szara oznacza niepokoje i mnóstwo problemów, rozświetlona – radość.

Proporcje biodra:talia.
Każda z nas marzy o figurze klepsydry – obfity biust, wąska talia i proporcjonalne biodra. Taka sylwetka świadczy o płodności, a mężczyźni instynktownie szukają przyszłych matek swoich dzieci. Jeśli twoja talia jest wyraźnie węższa od bioder, możesz być pewna, że masz u faceta extra punkty.

Uwodzicielski głos.
Zgadza się. Znów chodzi o biologię. Mężczyźni wolą wysokie głosy, które świadczą o młodości i zdrowiu. Nie udawaj jednak na siłę sopranistki – to zabrzmi fałszywie i odrzuci każdego faceta!

Twoje oczy.
Zarówno kobiety, jak i mężczyźni zwracają uwagę na hipnotyzujące oczy. Dobry makijaż sprawi, że wymarzony facet nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku, a ty nie przejdziesz niezauważona.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD