Kochanka idealna


(fot. whicdn.com)

(fot. whicdn.com)

Zastanawiałaś się kiedyś, co możesz zrobić, żeby być kochanką idealną? Co robić, żeby zwalać faceta z nóg tuż po przekroczeniu progu mieszkania?  

Każda kobieta marzy o tym, żeby być dobrą kochanką. Ale zaraz. Ty nie chcesz być dobrą, ty chcesz być najlepszą kobietą, o jakiej może sobie pomyśleć facet! Mamy dla ciebie kilka rad, dzięki którym z pewnością wasz seks będzie cudowniejszy niż kiedykolwiek, a twój partner będzie wspominał ten wieczór przez długie tygodnie.

Baw się!
Seks przecież powinien sprawiać wam przyjemność, a nie być przykrym obowiązkiem. Owszem, czasem warto w łóżku postawić na emocjonalne uniesienia, ale pamiętaj o tym, że faceci doceniają także radosną stronę seksu. Zabawa na poduszki? Dlaczego nie? To tylko podkręci atmosferę, a wygrany otrzyma słodką nagrodę…!

Stwórz atmosferę.
Faceci nie mają tyle silnej woli, żeby stworzyć nastrój erotycznego napięcia. W chwili podniecenia od razu chcą przejść do rzeczy. Na szczęście ty, jako idealna kochanka jesteś od tego, żeby stopniować pożądanie. Mężczyźni uwielbiają być kuszeni i zwodzeni, dlatego im dalej będziecie odwlekać finał, tym przyjemność będzie większa!

Mów dokładnie czego chcesz.
Nie każ domyślać się facetowi, czego pragniesz. Otwarcie mów mu na co masz ochotę, jak ma się poruszać i gdzie cię dotykać. Kiedy nie dasz mu do zrozumienia co lubisz, będzie się stresował i czuł zakłopotany. W momencie, kiedy jasno się określisz, facet doprowadzi cię na szczyt rozkoszy. Ty będziesz szczęśliwa, a on będzie się czuł jak bóg seksu.

Nie wstydź się swojego ciała.
Seks pod kołdrą i przy zgaszonym świetle? Tego odmawia każda idealna kochanka. Faceci są wzrokowcami, uwielbiają podziwiać nasze kształtne ciała. Kiedy mężczyzna jest podniecony nie dostrzega twoich drobnych niedoskonałości. Zresztą, przecież musisz go kręcić, skoro poszedł z tobą do łóżka, prawda? Jeżeli jednak wciąż czujesz się niepewnie nago, załóż zmysłowy gorset i pończochy – problematyczne miejsca będą zakryte, a ty będziesz wyglądała mega seksownie!

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD