Sprawy, których facet nigdy nie zrozumie


(fot. mrren.com)

(fot. mrren.com)

Mówią, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. I coś w tym musi być, skoro często nadajemy na zupełnie różnych falach. Są sprawy, które dla kobiet wydają się oczywiste, a dla facetów są czarną magią.

Poniżej lista rzeczy, których facet nigdy nie zrozumie:

Morze łez.
Mężczyźni rzadko kiedy płaczą, jedynie czasem uronią łzę, kiedy ich ulubiona drużyna przegra ważny mecz. Pomyśl sobie jak czuje się twój facet, kiedy bez powodu wylewasz z siebie fontannę łez. Jest zakłopotany i nie ma pojęcia o co chodzi. Zapewne zastanawia się, czy uciekać, czy dzwonić po pogotowie.

Rocznicowa obsesja.
Nie wymagaj od swojego faceta, żeby pamiętał o dacie waszego pierwszego pocałunku i pierwszego złapania za rękę. Urodziny i rocznica związku – tak. W reszcie przypadków nie każ mu się wbijać w garnitur i świętować pierwszego „kocham”.

Nadprogramowe kilogramy.
Faceci nigdy nie pojmą kompleksu większości kobiet – zbędnych kilogramów. Przestań więc na nie ciągle narzekać i mówić, że „w tym wyglądasz grubo”. Twój mężczyzna oczywiście nie przyzna ci racji, ale jedyne co mu się ciśnie w tym momencie na usta to: „tak, przytyłaś, ale zamiast narzekać idź na siłownię!”

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD