QUICKIE, czyli szybki numerek


(fot. hotnews.bg)

(fot. hotnews.bg)

Wszyscy kochamy seks. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy nie, zdarza się tak, że ochota na zbliżenie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Co zrobić, kiedy brakuje czasu na grę wstępną?

Odpowiedź jest jedna: szybki numerek. Wiele kobiet nie wyobraża sobie stosunku bez poprzedzenia go długimi pieszczotami i wspólnymi zabawami. Są jednak takie, które cenią sobie spontaniczność i od czasu do czasu mają ochotę na szybki seks. Intensywne dziesięć minut często może przynieść więcej rozkoszy, niż niejedna upojna noc!

Spontaniczny seks ma w sobie wiele zalet. Przede wszystkim nie zabiera dużo czasu, dzięki czemu jest świetnym rozwiązaniem dla wyjątkowo zajętych i zapracowanych par. Dodatkowo idealnie sprawdzi się przed śniadaniem lub jako słodkie rozbudzenie w środku nocy.
Także niejeden mężczyzna będzie wniebowzięty, kiedy niespodziewanie przyjdziesz do niego do pracy w środku dnia i zafundujesz mu mnóstwo rozkoszy. Dodatkowo, szybki numerek to niepowtarzalna okazja do tego, żeby wspólnie eksperymentować! Razem możecie testować nowe miejsca i pozycje.

Jakie pozycje wybrać? Spontaniczny seks ma to do siebie, że wykorzystuje pozycje, które nie wymagają zbyt wiele przygotowań, co oczywiście nie znaczy, że nie raz będziesz musiała się nieźle nagimnastykować! W tym przypadku najlepiej sprawdzi się pozycja stojąca, kiedy partner wchodzi w ciebie od tyłu. Wtedy facet przejmuje inicjatywę, narzuca tempo, oraz ma możliwość delikatnego pieszczenia cię od przodu. Żeby jednak było ci wygodniej, oprzyj się o jakiś mebel. Biurko, krzesło, pralka? Czemu nie! Kolejną pozycją, która świetnie się sprawdzi jest tak zwana przednia siedząca. Tym razem to ty odgrywasz główną rolę. Usiądź na mężczyźnie z nogami po obu stronach jego ud. Poruszaj się w górę i w dół, a dziki seks będzie gwarantowany! Ta pozycja umożliwi ci głęboką penetrację połączoną z możliwością słodkich i niegrzecznych szeptów do uszu partnera. Czego chcieć więcej?

Skoro już wiesz, jakie pozycje będą najodpowiedniejsze, zastanówmy się nad miejscem. Niespodzianka w biurze podczas pracy? Odpoczynek podczas długiej jazdy samochodem? Kuchnia, prysznic czy przedpokój? Wybór należy do ciebie!

Seks ma być dla was przyjemnością, chwilą, w której możecie się sobą wspólnie nacieszyć. Niewątpliwą zaletą quickie z pewnością będą emocje i nutka niepewności, które w połączeniu tworzą mieszankę wybuchową!

Moja rada? Chwytaj za telefon, dzwoń do swojego faceta i oznajmij mu, że masz na niego ochotę. Teraz! Wyobraźnia zrobi swoje, więc gra wstępna nie będzie już potrzebna. I tak zatopicie się w rozkoszy!

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD