Grzeczna czy grzeszna?


(fot. nyppagesix.files.wordpress.com)

(fot. nyppagesix.files.wordpress.com)

Czasem warto zrezygnować z wizerunku idealnie poukładanej pani domu, na rzecz zwariowanej seksbomby. Czego można się nauczyć od grzesznych dziewczynek?

Od małego byłyśmy uczone, że powinnyśmy być delikatne, schludne, porządne i poukładane. Spontaniczność i rubaszność? Tego nie wolno. Zmiana planów! Nie jesteś już grzeczną dziewczynką z długimi warkoczami. Stałaś się dorosła i zamiłowanie do seksu nie robi z ciebie dziwki, tylko człowieka. Zacznij być wulkanem namiętności!

Skup się na sobie!
Grzeczna dziewczynka wraca do domu po całym dniu zmęczona i bez chęci do życia. Zasiada z kubełkiem lodów przed telewizorem i nim spostrzeże, zasypia w ubraniu i pełnym makijażu. Grzeszna zaś, po pracy wskakuje w sportowy strój i biegnie na siłownię. Po powrocie robi sobie dokładny manicure, w twarz wklepuje luksusowy krem, na włosy nakłada nawilżającą maskę i zrelaksowana idzie spać. „Seks zaczyna się od głowy”. Zacznij więc o siebie dbać i sprawiaj sobie od czasu do czasu drobne przyjemności. Dzięki temu nabierzesz pewności siebie, a to nieraz jest lepsze, niż fikuśny stanik.

Pokochaj swoje ciało!
Grzeczna dziewczynka staje przed lustrem i narzeka. Albo widzi jedynie szerokie biodra, albo jej brzuch przypomina pofałdowane fale morskie. Po kilkuminutowym żaleniu się na swoją figurę idzie z koleżankami na frytki, zamiast coś z tym zrobić. Bądź grzeszna! Co to znaczy? Stawiaj na swoje zalety, które przyćmią wady. Po co się zamartwiać czymś, czego i tak nie możesz zmienić? Zresztą, skoro lądujesz z facetem w łóżku, to znaczy, że go podniecasz, prawda? Jeśli nadal nie możesz się przemóc, postaw na odpowiednie oświetlenie. W półmroku twoje drobne niedoskonałości nie będą dla nikogo widoczne!

Przejmij inicjatywę!
Grzeczna dziewczynka idzie z facetem do łóżka, żeby zapewnić mu orgazm. Udało się. Ok, możesz być z siebie dumna. Ale co z tobą? Bierz przykład z tych niegrzecznych i przejmij inicjatywę. Masz ochotę na coś nowego? Wypróbuj to! Zatroszcz się o swoje orgazmy, w końcu poprawiają zarówno samopoczucie, jak i kondycję.

Rozmawiaj bez cenzury!
Podczas seksu grzecznie mruczysz „tak, kotku” i „teraz mi dobrze” ? Skończ z tym. Pamiętaj, że używanie ostrych słów przez niegrzeczne dziewczynki podczas seksu sprawia, że stają się spełnione, a ich facet czuje się najlepszy. Po co masz ukrywać to, co w danym momencie czujesz? Wykrzycz to!

Ubierz się!
Spędzasz z facetem grzeczny weekend w domu? Zrezygnuj z luźnego dresu i ubierz się ładnie. Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy! Co robi idealna kochanka? Dba o siebie. Wygląda nienagannie nie tylko wtedy, kiedy gdzieś wychodzi. Domowy look też może być kuszący i seksowny – zamiast flanelowej piżamy postaw na jedwabną koszulkę. Pod zwykłe jeansy załóż seksowną bieliznę, lub przywitaj swojego ukochanego w samych pończochach i szpilkach. Od razu lepiej! Twój facet na pewno będzie wniebowzięty, a weekend z grzecznego zmieni się na… grzeszny! I nie mów, że tego nie chciałaś!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD