Agent Provocateur w Polsce


(fot. agentprovocateur.com)

(fot. agentprovocateur.com)

Dla wszystkich miłośniczek zmysłowej bielizny mamy dobrą informację. Najseksowniejsza marka na świecie otwiera swój butik w Polsce!

Tak, tak, już nie musimy podróżować aż do Londynu na zakupy, wystarczy, że odwiedzimy naszą Stolicę. Należy jedynie poczekać do grudnia. To właśnie wtedy, Święty Mikołaj podaruje nam najlepszy prezent jaki mogłybyśmy sobie wymarzyć.

Twórcą marki jest Joseph Corre, to właśnie jemu zawdzięczamy możliwość noszenia tak ekskluzywnej bielizny. Jego kolekcje to połączenie stylu burleski z bondage. Wybór jest szeroki, od pończoch do maseczek, a wszystko wykonane z najlepszych materiałów, taki jak jedwab czy koronka. Jest idealny dla kobiet, które cenią sobie romantyzm, a seksapil to dla nich coś naturalnego. Jednak nie tylko jedna osoba stoi za popularnością firmy. Rozwój zawdzięczamy również synowi właściciela. Przedsiębiorstwo jest rodzinne, ponieważ jego żona dodała nutkę zmysłowości w całą kolekcje.

Jego produkty przede wszystkim są rozprowadzane za granicą, w Polsce powstaje dopiero pierwszy butik tej firmy. Wcześniej mogliśmy jedynie dokonać zakupu na stronach internetowych. Aczkolwiek zawsze wiązało się z tym przedsięwzięciem pewne ryzyko. Dlatego teraz każda z nas ma powody do radości. Pod koniec roku będziemy mogły swobodnie dokonać wyboru najlepszego kompletu.

Musimy jednak zwrócić uwagę, że bielizna proponowana przez tą markę, nie należy do tanich. Ceny zaczynają się dopiero od 400 zł. Niestety, za luksus trzeba płacić. Chociaż nasz portfel ucierpi, to nasza satysfakcja zrekompensuje ból. Bielizna nie tylko nam, kobietom przyniesie pewien wymiar szczęścia, ale również nasi partnerzy będą zadowoleni, a ich wyobraźnia pobudzona.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD