Szczęśliwe życie singielki


(fot. favim.com)

Spotykasz się z koleżankami, a one zamiast skupić się na waszym wieczornym wyjściu, co chwilę szepczą przez telefon do swoich partnerów słodkie słówka? Spokojnie, nie wpadaj w panikę!

Zanim zaczniesz popadać w paranoję z powodu tak błahej przyczyny, jak zerwanie z facetem lub ciągły brak tego jedynego u boku, spójrz na sytuację z innej perspektywy. Bycie singielką ma swoje zalety!

Bezkarnie flirtujesz
Na ulicy zauważyłaś przystojnego mężczyznę, który nie mógł oderwać od ciebie wzroku? Flirtuj z nim! Osoby w związkach nie mogą sobie na to pozwolić, ale ty jako singielka jak najbardziej. To kogo wybierasz? Wysokiego blondyna w autobusie, czy umięśnionego bruneta z supermarketu?

Dowolnie gospodarujesz swoim czasem
Kiedy jesteś w związku, część swojego czasu musisz poświęcać partnerowi. Jeżeli skupisz się wyłącznie na sobie, temperatura waszych uczyć zmniejszy się, a pożądanie spadnie. Na szczęście teraz jesteś sama ze sobą i cały swój wolny czas możesz poświęcić sobie. Spotykaj się z przyjaciółkami, idź na manicure, lub zapisz się na siłownię. Zacznij żyć i cieszyć się z życia!

Możesz być sobą
Wiadomo, że w męskim towarzystwie kobiety starają się wyglądać jak najlepiej. Przed swoim ukochanym pełnią rolę perfekcyjnej pani domu, która sprząta i gotuje w piętnastocentymetrowych szpilkach. Czas z tym skończyć. Oczywiście nie znaczy to, że masz przestać o siebie dbać, ale to jest ten czas, kiedy wreszcie możesz się położyć do łóżka w swojej ulubionej, ale mało seksownej koszulce. Przecież nikt nie patrzy!

Odnawiasz więzi z przyjaciółmi
Będąc w związku, szczególnie w jego początkowych etapach, często zapominamy, jak ważni są dla nas przyjaciele. Jako singielka na szczęście nie masz tego problemu i wiesz, że jeżeli przyjaciółka zadzwoni do ciebie w środku nocy z prośbą o pomoc, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wsiadła w samochód i do niej pojechała. Koleżanka proponuje ci babski wieczór? Idź bez chwili zastanowienia! Czyż to nie cudowne wrócić nad ranem, bez wymyślonych wymówek i tysiąca wykrętów?

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD